Cody Simpson z dziewczyną Marloes Stevens

i

Autor: Backgrid/East News

Cody Simpson przerwał milczenie o rozstaniu z Miley Cyrus! Kto z kim zerwał?

2021-05-31 11:06

Cody Simpson po raz pierwszy tak szczerze i otwarcie wypowiedział się publicznie o swoim związku i rozstaniu z Miley Cyrus. Australijski artysta zdradził, jak to się stało, że oboje zostali parą. Opowiedział też o okolicznościach zerwania z gwiazdą "Bangerz". Kto z kim tak naprawdę zerwał?

Miley Cyrus i Cody Simpson byli parą przez niecały rok. Amerykańska piosenkarka i jej australijski kolega z branży zaczęli umawiać się krótko po tym, jak Miley zerwała z Kaitlynn Carter, która z kolei była jej krótką przygodą po ogłoszeniu separacji z Liamem Hemsworthem. Cody Simpson był jednak kimś znacznie więcej, niż tylko zemstą na byłym mężu.

Teraz, ponad rok po rozstaniu z Miley Cyrus, Cody Simpson wreszcie przerywa milczenie. W najnowszym wywiadzie Australijczyk opowiedział, jak to się stało, że został chłopakiem Miley oraz jak doszło do ich rozstania.

Cody Simpson w szczerym wywiadzie opowiada o Miley

Cody Simpson udzielił wywiadu stacji Channel Nine. W programie Australian 60 Minutes piosenkarz zdradził szczegóły swojego związku z Miley Cyrus.

Okazuje się, że ani Cody, ani Miley nie planowali, że zostaną parą.

Wyszliśmy od bycia dobrymi znajomymi i po prostu spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, mieliśmy wspólnych przyjaciół. Potem jakoś tak się stało, że staliśmy się parą

- wyjaśnia Cody Simpson.

Jak dobrze pamiętamy, związek Cody'ego Simpsona z Miley Cyrus trwał do sierpnia 2020 roku. Dlaczego się rozstali i kto z kim naprawdę zerwał? Okazuje się, że była to wspólna decyzja, a oboje podjęli ją w zgodzie i pełnym wzajemnym zrozumieniu.

Wszystko zakończyło się w przyjaźni. To była jedna z takich faz, przez które przechodzisz i z których wyciągasz wiele lekcji

- mówi Cody Simpson niemal rok po rozstaniu z Miley Cyrus.

Jak widać, nie każdy związek Miley kończy się wielkim dramatem...

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 28.05.2021