Lech Wałęsa i Snoop Dogg palili razem?! Internauci żartują: prezydent to "niezłe ziółko"

2020-12-04 16:07 es
Lech Wałęsa
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER

Lech Wałęsa umilił nam ten piąteczek! Prezydentowi zebrało się na wspomnienia. Na swoim Facebooku opublikował zdjęcie z dawnych lat. Na fotce widzimy jak Lech Wałęsa i Snoop Dogg palą! Internautom bardzo spodobał się ten wpis.

Lech Wałęsa to legenda Solidarności i prezydent Polski w latach 1990–1995. Dzisiaj polityk nie jest już tak aktywny, jak za dawnych lat. Sporo działa za to w social mediach. Wpisy Lecha Wałęsy na Facebooku mają mnóstwo fanów. Prezydent umie zaskoczyć!

Tak było i tym razem. Lech Wałęsa opublikował zdjęcie sprzed lat, a internauci oszaleli z zachwytu. Czy Lech Wałęsa palił jointy za Snoop Doggiem?

Lech Wałęsa palił ze Snoop Doggiem?

Jako prezydent Polski i ważny polityk Lech Wałęsa poznał mnóstwo wpływowych osób. Czy wśród nich był słynny raper? Snoop Dogg jest znany nie tylko ze swoich kawałków, ale i z miłości do marihuany. Czy Lech Wałęsa także ma do niej słabość?

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Na facebookowym profilu prezydenta pojawiło się zdjęcie, na którym Lech Wałęsa i Snoop Dogg palą! Raper bez dwóch zdań coś zieleńszego, niż papierosy...

Internautów bardzo rozbawił ten piątkowy wpis:

- niezłe z Pana ziółko Panie prezydencie 😬

- I wtedy Lech Wałęsa do Snoop Dogga "no weź zapał tego jointa, zobaczysz jak będzie fajnie"

- Po tym locie Calvin zajął się rapem i przyjął pseudonim Snoop Dogg od posiadanej przez Lecha Wałęsę snopowiązałki i psa

- Pan Lechu dołącza do Makłowicza w grupie "Bohaterowie Internetów, o których nikt nie prosił"

Czytamy pod zdjęciem.

Wspomnienie , bywało ...Opublikowany przez Lecha Wałęsę Piątek, 4 grudnia 2020

Chociaż zdjęcie Lecha Wałęsy ze Snoop Doggiem wygląda bardzo wiarygodnie, to fotomontaż! Oryginalna fotografia została zrobiona 14 października 1981 r. Wówczas Lech Wałęsa podpalał papierosa Krystynie Sobierajskiej.

Też daliście się nabrać? ;)

NAJNOWSZE