Mike Tyson wrócił na ring, ale największy hit to Snoop Dogg komentujący jego walkę. WIDEO

2020-11-30 10:21 mm
Mike Tyson i Snoop Dogg
Autor: USA TODAY Network/Sipa USA/East News, ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Mike Tyson dotrzymał słowa i w wielkim stylu po 15 latach przerwy powrócił na ring. Walka legendarnego pięściarza z Royem Jonesem Jr. była prawdziwym hitem ostatniego weekendu listopada, ale dla wielu osób wszystko przebił Snoop Dogg w roli komentatora walki Mike'a Tysona. Zobaczcie, jak szalał relacjonując powrót mistrza!

Kiedy Mike Tyson zapowiadał swój powrót na ring, wiele osób patrzyło na to z dużym dystansem. I nie ma się co dziwić, bo przecież w przeszłości wiele "wielkich powrotów" okazywało się tylko wielką klapą.

Ale Mike Tyson nie zawiódł i kolejny raz udowodnił, że jest klasą samą w sobie. W pokazowym pojedynku z Royem Jonesem Jr. co prawda zremisował, ale widzowie i tak byli zachwyceni oglądając starego dobrego Mike'a.

Mike Tyson boksuje, Snoop Dogg komentuje

Walka Mike'a Tysona z Royem Jonesem Jr. była hitem z jeszcze jednego powodu. Zadbał o to nie kto inny, jak sam Snoop Dogg, który podczas pojedynku wcielił się w rolę sprawozdawcy sportowego. Jego komentarz to prawdziwa petarda!

Fit słodycze [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #10

Od razu zaznaczmy, że komentarz Snoop Dogga podczas sobotniej walki Mike'a Tysona nie był dla rapera debiutem. Muzyk już wcześniej relacjonował mecz Los Angeles Kings. Teraz jednak Snoop wzniósł się na wyżyny - głównie dowcipu.

Oto jeden z najlepszych jego tekstów podczas walki Tysona z Royem Jonesem Jr.:

To przypomina mi walkę moich dwóch wujków bijących się przy grillu. Jestem zmęczony tym g**em - jakby co czekam na podwórku

Dodajmy, że walka Mike'a Tysona z Royem Jonesem Jr. nie była jedynym hitem wieczoru.

W ringu pojawił się także m.in. znany youtuber Jake Paul, który w agresywnym stylu powalił Nate'a Robinsona.

Oczywiście i tym razem Snoop Dogg nie zawiódł ze swoim komentarzem. Posłuchajcie:

Sonda
Czy obejrzałbyś/-abyś walkę Andrzeja Gołoty z Mike'iem Tysonem?
NAJNOWSZE