Lara Gessler pokazała ciało po ciąży. Córka Magdy Gessler wypoczywa w Hiszpanii

2021-01-18 18:01 es
Lara Gessler
Autor: WBF

Niedawno Lara Gessler została mamą. Gwiazda przeszła przez ciąże raczej bez udziału mediów. Chociaż na swoich social mediach udostępniła kilka zdjęć z tego okresu. Teraz młoda mama wypoczywa z rodziną w Hiszpanii. Przy okazji Lara Gessler pokazała swoje ciało po ciąży.

Jesienią ubiegłego roku Lara Gessler urodziła dziecko. Kilka tygodni wcześniej córka Magdy Gessler wzięła ślub. Drugim mężem celebrytki jest znany prawnik - Piotr Szeląg.

Lara Gessler i Piotr Szeląg zostali rodzicami dziewczynki. Para nazwała córkę Nena. Wspólnie stawiają pierwsze kroki jako rodzice. Obecnie wypoczywają w Hiszpanii.

Córka Magdy Gessler relacjonuje wyjazd w swoich social mediach. Tam Lara Gessler pokazała ciało po ciąży!

ESKA XD #014

Lara Gessler pokazała ciało po ciąży

W Polsce temperatura nie rozpieszcza. Nic dziwnego, że celebyci wyjeżdżają za granicę! Od kilku tygodni Lara Gessler z rodziną wypoczywa w Hiszpanii. Obecnie sytuacja epidemiologiczna jest tak pod kontrolą. Dlatego Lara Gessler może odpoczywać i cieszyć się macierzyństwem.

A skoro temperatura na to pozwala - młoda restauratorka zrzuca ubrania. Na instastories córka Magdy Gessler udostępniła swoje selfie w lustrze. Lara Gessler zapozowała w szortach i sportowym staniku. Po ciąży nie ma już śladu!

Jak ona to zrobiła?

NAJNOWSZE