Rupert Grint chce rzucić aktorstwo i zostać... stolarzem. Ojcostwo go zmieniło!

2021-01-18 17:03 es
Rupert Grint
Autor: Rex Features/East News

Rupert Grint i jego dziewczyna Georgia Groome w maju. Przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Oboje bardzo zaangażowali się w rodzicielstwo! Gwiazda Harry'ego Pottera myśli nawet o tym, żeby opuścić Hollywood i skupić się na pasji. Grint chciałby zostać konstruktorem lub stolarzem.

Rupert Grint zdobył popularność w bardzo młodym wieku. Podobnie jak reszta obsady serii filmów o Harrym Potterze. Dorastał na oczach całego świata i praktycznie nie zna dorosłego życia, bez sławy. Ma to swoje plusy i minusy!

Podczas ostatniego wywiadu Rupert Grint opowiedział, jak radzi sobie w roli taty. Zdradził też, że chciałby odejść od aktorstwa i zając się czymś zupełnie dla celebrytów nietypowym...

ESKA XD #014

Rupert Grint chce zostać stolarzem?

Nie zrozumcie nas źle! Wszelkiego rodzaju stolarze i fachowcy to super utalentowani i potrzebni ludzie. Jednak chyba się zgodzicie, że nie jest to ścieżka kariery, jaką zazwyczaj obierają gwiazdy.

W ostatnim wywiadzie dla The Sunday Times Magazine Rupert Grint zdradził, że marzy mu się odejście od aktorstwa.

Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam pracować przy Servant i czuję się wyjątkowo dobrze w środowisku telewizyjnym. Ale Potter wydarzył się w tak młodym wieku, że trudno mi było poradzić sobie ze sławną i jej różnymi stronami.

Mówił Rupert Grint.

W maju aktor i jego dziewczyna Georgia Groome zostali rodzicami. Córka jest całym ich światem! Jej narodziny tylko spotęgowały myśli aktora i zmianie zawodu.

Fajnie byłoby wyjść i zrobić coś zupełnie innego niż majsterkowanie czy stolarstwo. Przed lock downem wciąż kręciłem się w B&Q, kupując więcej narzędzi. Właśnie uruchomiłem własną linię do produkcji miniaturowej ceramiki. Kiedy Wednesday drzemie, rzucam trochę gliny na koło i robię małe dzbanki i miski.

Wiedzieliście, że Rupert Grint ma tak artystyczną duszę?

NAJNOWSZE