Lara Gessler

i

Autor: www.instagram.com/lara_gessler

Lara Gessler znowu pokazała tyłek! Sexy zdjęcie czy przesada? Oceńcie sami!

2019-06-04 17:42

Lara Gessler lubi chwalić się swoim ciałem w mediach społecznościowych. Tym razem córka Magdy Gessler pokazała w sieci fotki ze zmysłowej sesji zdjęciowej, którą sama określa jako "miły dialog o pięknie i samoakceptacji" z fotografką. Udało się oddać to, co panie chciały pokazać zdjęciami?

Lara Gessler ma idealne warunki do zostania celebrytką. Po pierwsze dlatego, że jej nazwisko już jest znane - jest w końcu córką TEJ Magdy Gessler. Poza tym Lara dobrze czuje się przed kamerami, co udowodniła swoim udziałem w jednym z programów rozrywkowych z udziałem gwiazd. I wreszcie - dziewczyna chętnie chwali się swoim ciałem. Nie ma problemu z nagością, o czym mogliśmy przekonać się już w grudniu, gdy wrzuciła do sieci swoje nagie zdjęcie.

Teraz Lara Gessler przypomina, że nadal ma ładną pupę. I artystyczne zacięcie!

Lara Gessler opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia z sesji, wykonanej przez fotografkę Elizę Krakowską. Na obu fotkach Lara chwali się pośladkami.

Kiedy napisała do mnie Eliza ze chciałaby mi zrobić zdjęcia to bardzo się ucieszyłam. Śledzę Jej profil od dawna i myślę, że jest jedną z lepszych reportażystek kobiecości jaką znam. Spotkałyśmy się i ze szczerej sesji, jak ze szczerej rozmowy wyszedł nasz miły dialog o pięknie i samoakceptacji.

- napisała Lara na Instagramie, zamieszczając zdjęcia. Udało się uchwycić ten dialog?

Oceńcie sami!