Lara Gessler z ciążowym brzuchem. Magda Gessler: "Moja córeczka!"

2020-05-21 8:38 kp
Lara Gessler
Autor: WBF

Magda Gessler nie posiada się z radości, że w końcu zostanie babcią! Gdy Lara Gessler ogłosiła ciążę, gratulacje posypały się ze wszystkich stron. Teraz fani z przyjemnością obserwują rosnący brzuszek Lary na jej profilu na Instagramie, a Magda Gessler chętnie chwali się córką. Na kolejnym zdjęciu przyszła mama kwitnie! Zobaczcie na Hotplota.pl!

Pod koniec kwietnia Lara Gessler podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie radosną wiadomością o ciąży. Na pierwszym ciążowym zdjęciu celebrytka pokazała naprawdę spory ciążowy brzuszek, co znaczyło, że córce Magdy Gessler udało się przez wiele tygodniu utrzymać swój błogosławiony stan w tajemnicy. Gdy już influencerka zdecydowała się ogłosić ciążę, w jej kierunku posypały się gratulacje ze strony jej fanów i słynnych znajomych.

Z radości nie posiada się oczywiście również Magda Gessler. Restauratorka po raz pierwszy zostanie babcią i nie ukrywa, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Gwiazda Kuchennych rewolucji chętnie udostępnia na swoim profilu zdjęcia córki i razem z nią odlicza czas do rozwiązania.

Lara Gessler w ciąży na Instagramie

Odkąd Lara Gessler zdradziła, że spodziewa się dziecka, chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Ciąża ewidentnie służy córce Magdy Gessler, a przerwa w pracy, spowodowana pandemią koronawirusa sprawiła, że Lara ma naprawdę czas na to, by cieszyć się swoim stanem. Lara odpoczywa ostatnio na Mazurach, a nowe zdjęcia pokazała oczywiście na swoim profilu.

Jedno ze zdjęć trafiło również na Instagram Magdy Gessler.

Wy też lubicie takie wiejskie klimaty?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Moja córeczka ... #laragessler .., #mg Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)
Hotplota.pl: Matthew Perry szuka nowej dziewczyny; Justin Bieber maluje Hailey

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE