Lara Gessler

i

Autor: WBF

Lara Gessler jest w ciąży. Magda Gessler: "Moja malenka serce rośnie!"

2020-04-30 13:27

W świecie światowego showbiznesu panuje prawdziwy baby boom, a nasze polskie podwórko wcale mu w tym nie ustępuje! Lara Gessler pokazała na swoim Instagramie nowe zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości co do jej błogosławionego stanu. Ciążą Lary Gessler pochwaliła się też już na Instagramie jej słynna mama. Magda Gessler nie kryje radości!

Może i przyjęliśmy ze sporą ekscytacją informację o ciąży Gigi Hadid, jednak czymże ona jest wobec tego newsa :) W ciąży jest Lara Gessler, córka najsłynniejszej polskiej restauratorki i ulubienicy internautów, Magdy Gessler. Mama i córka pochwaliły się na Instagramie radosną wiadomością i teraz cieszą się gratulacjami z całego świata polskiego showbiznesu.

O swojej ciąży Lara Gessler poinformowała 30 kwietnia na swoim profilu na Instagramie, dodając urocze zdjęcie w wiejskiej scenerii, na którym wyróżnia się oczywiście jej już bardzo mocno zaokrąglony, ciążowy brzuszek. Wygląda na to, że Larze wiele tygodni udawało się utrzymywać swój stan w tajemnicy. Tu z pomocą przyszła izolacja - od tygodni wszyscy przebywali wyłącznie w swoich domach, a paparazzi nie mieli okazji "upolować" zdjęć ciężarnej gwiazdy.

Kuchenne rewolucje - sprawdź, czy dostaniesz rekomendację Magdy Gessler

Pytanie 1 z 10
Jesteś fanem Magdy Gessler?

Lara Gessler jest w ciąży. Magda Gessler komentuje

Pod postem z informacją o ciąży Lary Gessler posypały się gratulacje. Swoje komentarze zostawili już m.in. Ada Fijał, Jankes, Zosia Zborowska, Sonia Bohosiewicz, Damian Kordas, Odeta Moro, Aleksandra Domańska, Magda Steczkowska, Karolina Szostak, Anna Lewandowska, Michał Piróg, Olga Frycz, Ania Starmach, Maffashion, Izabela Janachowska, Agnieszka Hyży... Uff! Lara jest wyraźnie bardzo lubiana w branży :)

Ciąża Lary Gessler oczywiście najbardziej ucieszyła jednak jej mamę, Magdę Gessler, Restauratorka udostępniła zdjęcie córki na swoim profilu na Insragramie i napisała:

Kochana moja malenka serce rośnie ... patrząc na ciebie ... radosc wielka Udziela sie nam. Bez granic ... kochana .. całuje przytulam mama ... i babcia ... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????????

Gratulujemy!