Róże Gali 2019 - Lara Gessler

i

Autor: WBF

Lara Gessler w odważnej sukni na Różach Gali 2019! Zgarnęła całą uwagę

2019-11-19 9:24

Za nami rozstrzygnięcie plebiscytu Róże Gali 2019. Na imprezie w Warszawie zjawiła się cała śmietanka polskich gwiazd. Rozdanie Róż Gali to jedna z najbardziej prestiżowych imprez w świecie showbiznesu, zatem nic dziwnego, że celebrytom naprawdę zależało na tym, by zabłysnąć. W tym roku jednak musiały oddać palmę pierwszeństwa Larze Gessler!

Już po raz 17. w Warszawie rozdano nagrody Róż Gali. Na wydarzeniu zjawiła się cała masa polskich gwiazd - zarówno tych z najwyższej półki, jak Grażyna Torbicka, jak i tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w showbiznesie, jak zwyciężczyni poprzedniego Big Brothera, Magda Wójcik. Jak co roku, celebryci tłumnie pozowali na ściance w najbardziej wyszukanych kreacjach.

Pod tym względem Róże Gali 2019 bezwzględnie należały jednak do Lary Gessler! Córka gwiazdy Kuchennych Rewolucji zdecydowała się na naprawdę odważną kreację. To nie pierwszy raz, gdy Lara zaskakuje swoim modowym wyborem.

Kuchenne rewolucje - sprawdź, czy dostaniesz rekomendację Magdy Gessler

Pytanie 1 z 10
Jesteś fanem Magdy Gessler?

Odważna Lara Gessler na Różach Gali 2019

Lara Gessler szturmem podbiła świat polskiego showbiznesu. Córka Magdy Gessler świetnie odnalazła się na salonach i zdobyła spore grono fanów, które obserwuje na Instagramie jej poczynania. Lara odziedziczyła po słynnej mamie nie tylko miłość do kuchni, ale i oryginalnego stylu, co po raz kolejny pokazała podczas Róż Gali 2019. Celebrytka wybrała na tę okazję odważną sukienkę z bardzo głębokim rozcięciem na dekolcie i odsłoniętymi nogami, której nie powstydziłyby się największe gwiazdy Hollywood. By dostosować się do listopadowej aury, na kreację zarzuciła pasujący płaszcz.

Warto zauważyć, że to nie pierwszy raz, gdy Lara Gessler zdecydowała się na odważną kreację. We wrześniu podczas Balu Fundacji TVN gwiazdka również nie bała się pokazać ciała:

Jak Wam się podoba jej styl?

Lata Gessler z partnerem

i

Autor: WBF