Kuba Wojewódzki z napisem ANIA na brzuchu! Fani na Instagramie: "Mistrz prowokacji"!

2019-11-18 17:49 nk
Kuba Wojewódzki
Autor: WBF

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha dalej podsycają plotki o romansie?! Showman nie pierwszy raz publikuje na swoim Instagramie fotkę, która sugeruje wielki powrót jednej z najpopularniejszych kiedyś par w Polsce! Tym razem wrzucił do sieci swoje stare zdjęcie ze znamiennym napisem na brzuchu! Fani dziennikarza są podzieleni...

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki od jakiegoś czasu podgrzewają na Instagramie plotki, jakoby znowu się spotykali. Niektórzy fani wierzą, że para znowu jest razem, a inni wyczuwają, że to prowokacja. Ex para nie przestaje jednak grać w tę osobliwą grę.

Kuba Wojewódzki pozuje z "ANIĄ"

Ostatnio Kuba Wojewódzki wrzucił na Instagram zdjęcie z dwojgiem dzieci, pisząc, że "nagle został podwójnym ojcem". Potem celebryta zamieścił fotkę zrobioną na wjeździe do Sosnowca. Na zdjęciu widać Bentley'a, z którym ostatnio fotografowała się Ania Mucha. Teraz z kolei showman zaprezentował się z odsłoniętym brzuchem, na którym widnieje napis "ANIA". Zdjęcie pochodzi z 2004 roku, czyli z czasu, gdy Kuba i Ania byli parą.

Festiwal #toptrendy #2004 z @kayah_official... Zresztą co tu pisać jak wszystko jest napisane...

- napisał Kuba Wojewódzki.

CO oznacza to zdjęcie? Co do tej kwestii fani ponownie są podzieleni - jedni uważają, że para naprawdę znowu jest razem, a inni - że to podpucha.

Anny najpiekniejsze 😉 mowcie co chcecie ,wiekszosc traci dla nich glowy😋😉

chyba jakaś [mucha] na brzuchu Ci siadła

Nie ważne co gadają, ważne że w ogóle gadają 😂😅🤣Mistrz prowokacji!

Czyli że "stara miłość nie rdzewieje" 😂😂

hmm prowokacja czy insynuacja :D

Lata Mucha koło brzucha...;)

- brzmią komentarze.

A Co Wy o tym myślicie?

NAJNOWSZE