Lara Gessler odsłoniła za dużo. Bycie rodzicem jej nie przeszkodziło!

Lara Gessler odsłoniła za dużo. Bycie rodzicem jej nie przeszkodziło!
Autor: Akpa, Screen z IG: lara_gessler

Lara Gessler często szokuje swoimi poczynaniami. Córka znakomitej restauratorki bez ogródek pokazuje, jak wygląda jej prywatne życie czy też macierzyństwo. Tym razem postanowiła pokazać swoim fanom zaskakującą część ciała! Jedno jest pewne, bycie rodzicem absolutnie jej w tym nie przeszkodziło, wręcz przeciwnie!

Lara Gessler jest niewątpliwie jedną z najbardziej bezpośrednich celebrytek. Fani uwielbiają ją za jej szczerość, czy też pokazywanie prawdziwego życia, zamiast koloryzowania pod media społecznościowe. Niejednokrotnie poruszała tematy tabu, intymności, finansów oraz macierzyństwa. Można ją za to naprawdę cenić! Pomimo tego, chyba nikt nie spodziewał się ujrzeć widoku, który postanowiła pokazać na swoim Instagramie. Kobieta odważnie ukazała swoim obserwatorom... pośladek. Jeszcze bardziej zaskakujący jest sposób, w jaki to zrobiła. Zdecydowanie ma do siebie dystans. Jak widać, będąc rodzicem wciąż można liczyć na przygody!

38-latka od szesnastu lat jest w ciąży. Pokazuje jak wygląda wielodzietność

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Lara Gessler pokazała pośladek

Lara Gessler należy do gwiazd, które nie mają problemu z pokazywaniem rzeczywistości taką, jaka naprawdę jest. Tym razem postanowiła dodać zdjęcie, na którym jej pośladek jest widoczny. Kobieta porwała spodnie podczas wykonywania swoich codziennych, rodzicielskich obowiązków. Uznała, że dobrym pomysłem jest uwiecznienie tej chwili i pokazanie swoim fanom, dodając do tego zabawny opis. Wygląda na to, że będąc mamą wciąż spotykają ją przygody.

Moje przygody w życiu rodzica - podsumowała Lara Gessler.

Dzieci Lary Gessler

Lara Gessler jest matką dwójki dzieci. Jej córka - Nena - w październiku 2023 roku będzie miała 3 lata. Synek - Bernard - nie skończył jeszcze sześciu miesięcy. Kobieta chętnie dokumentuje dzieciństwo swoich pociech i dzieli się nim z internautami. Śmiało pokazuje, jak wygląda dla niej macierzyństwo, będąc oparciem dla innych matek. Podarte spodnie nie są pierwszą przygodą, której doczekała się jako rodzic!

Lara Gessler odsłoniła za dużo. Bycie rodzicem jej nie przeszkodziło!
Autor: Screen z IG: lara_gessler
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE