Yolanda Hadid potwierdziła ciążę Gigi Hadid! "Nasz sekret się wydał!"

2020-04-30 8:38 kp
Gigi Hadid
Autor: ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/East News

Ciąża Gigi Hadid to bez wątpienia jedna z najbardziej zaskakujących, ale i najwspanialszych informacji ostatnich tygodni. Fani Gigi i Zayna od lat kibicują parze w jej niełatwej drodze i wydaje się, że pojawienie się dziecka na świecie na dobre scementuje ich związek. Choć sami zainteresowani nie skomentowali jeszcze doniesień, ciążę Gigi Hadid potwierdziła właśnie jej mama!

Gdy w marcu 2018 roku Gigi Hadid i Zayn Malik zakończyli swój związek, publikując w sieci oficjalne oświadczenia, wydawało się, że ich relacja ostatecznie się rozpadła. Miłosna historia pary ciągnęła się od 2015 roku i mimo widocznej chemii i dużego uczucia, coś wciąż stawało na drodze zakochanych, wywołując kolejne rozstania. Mimo to fani wciąż mieli nadzieję, że modelka i wokalista dadzą sobie kolejną szansę - szybko okazało się, że ex-para znów jest w stałym kontakcie.

>> Zayn Malik i Gigi Hadid: Jak się poznali? Kiedy zrywali? [HISTORIA ZWIĄZKU]

Gigi Hadid i Zayn Malik od samego początku nie ukrywali, że ogromne zainteresowanie mediów - paparazzi wyczekiwali na parę pod apartamentem modelki niemal codziennie - bardzo źle wpływało na ich relację. Nic więc dziwnego w tym, że od wielu miesięcy celebryci żyją w całkowitej izolacji od prasy. I że, gdy dowiedzieli się o ciąży Gigi Hadid, nie podzielili się tym z mediami.

Gigi Hadid jest w ciąży. Yolanda potwierdza

Rzeczywiście, parze udało się trzymać ciążę Gigi Hadid w tajemnicy aż przez pięć miesięcy. Informacja o tym, że modelka spodziewa się dziecka, wyszła na jaw przy okazji obchodów jej 25. urodzin i natychmiast obiegła media plotkarskie na całym świecie. Nie pozostało więc nic innego, jak odnieść się do doniesień - ciążę córki potwierdziła teraz sama Yolanda Hadid.

Jestem nadal w szoku, że nasza mała tajemnica wyciekła do prasy. Oczywiście jesteśmy bardzo podekscytowani. Jestem podekscytowana, że we wrześniu zostanę babcią, zwłaszcza po tym, jak niedawno straciłam mamę. Ale to jest piękno życia - jedna dusza nas opuszcza, a inna przybywa.

- powiedziała Yolanda Hadid o dziecku Zayna Malika.

Sami przyszli rodzice jak dotąd nie skomentowali doniesień, które rozgrzały ich fanów do czerwoności.

NAJNOWSZE