Lara Gessler

i

Autor: WBF

Lara Gessler idzie w ślady Majdanów: "Nie mamy powodu, aby chrzcić córkę"!

2020-08-11 17:27

Lara Gessler i Piotr Szeląg już niebawem powitają na świecie swoją pierwszą córeczkę. Po tym, jak celebrytka w jednym z wywiadów wspomniała o braku planów dotyczących chrzcin, fani podpytywali ją, czy w ogóle nie zamierza chrzcić dziecka, czy może nie chce wyprawiać w tym celu imprezy. Teraz wszystko stało się jasne. Lara wyjawiła powody, dla których podjęła taką decyzję.

W polskim show biznesie tego lata rodzi się sporo dzieci. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się synek Majdanów, który przyszedł na świat 10 czerwca i właściwie od razu stał się mimowolnym dziecięcym celebrytą. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan chętnie dzielą się z fanami wszelkimi szczegółami, związanymi z Heniem. Jakiś czas temu wyjawili na przykład powody, dla których nie zamierzają chrzcić chłopczyka.

Lara Gessler też nie ochrzci córki

Na narodziny swojego pierwszego dziecka wciąż czeka tymczasem Lara Gessler. Dziecko celebrytki i jej partnera, Piotra Szeląga, również budzi spore zainteresowanie.

Córka Magdy Gessler wyjawiła niedawno w jednym z wywiadów, że nie planuje organizować chrzcin dla swojego dziecka. Internauci byli ciekawi, czy wypowiedź celebrytki dotyczyła samej imprezy, czy sakramentu w ogóle. Lara sprecyzowała swoją wypowiedź.

Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne

- powiedziała Lara Gessler w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Przekonała Was do swoich argumentów?

Kajda na Bulwarach | Magda Gessler