Laluna

i

Autor: AKPA, TikTok/lala_laluna_official4

Laluna żali się po operacji żołądka. "Tęsknię za normalnym jedzeniem"

2024-01-13 12:54

Celebrytka zdecydowała się na rękawową resekcję żołądka, której celem jest m.in. stracenie kilkunastu kg, zmiana sylwetki, ale także nawyków żywieniowych. Laluna Unique podzieliła się ze swoimi fanami tym, jak wyglądały przygotowania do operacji oraz czas rekonwalescencji. Teraz zdradziła jak wygląda jej życie po odważnej decyzji. Wygląda na to, że nie jest zbyt kolorowo.

Laluna Unique bardzo dba o swój wygląd i często decyduje się na różnego rodzaju zabiegi związane z medycyną estetyczną. Nikogo szczególnie nie zdziwiła więc informacja, którą podzieliła się w połowie listopada 2023, dotycząca tego, że szykuje się do kolejnej operacji, której celem jest pozbycie się 25 kg i całkowite odmienienie swojej sylwetki. Mowa o resekcji żołądka, czyli m.in. odcięcie krzywizny większej żołądka. Od zabiegu minęły już niemal dwa miesiące, które celebrytka skrzętnie udokumentowała w swoich mediach społecznościowych. Teraz zdradziła swoim obserwatorom jak wygląda jej dieta oraz z czym musi się mierzyć.

WPADKA VIKI GABOR NA SYLWESTRZE! DODA NA EUROWIZJI | Maks on air

Laluna - operacja żołądka

Operacja, na którą zdecydowała się Laluna polega przede wszystkim na usunięciu znacznej części narządu układu pokarmowego, ale również ukształtowaniu jego pozostałości w taki sposób, by przyjmować mniejsze ilości pokarmu. 40-latka, blisko dwa miesiące po operacji, podzieliła się z internautami tym, jak się czuje oraz z czym musi się mierzyć. Dodała również, że na ten moment udało jej się schudnąć około 11 kg.

Ja bym tak nie mogła

Wytrwałości 💪💪💪💪💪💪

Szok, podziwiam