królowe życia

Laluna w szpitalu! "Królowa życia" przeszła szereg badań. Co się stało?

2023-11-22 20:46

Znana z programów TTV Laluna trafiła do szpitala. Teraz celebrytka apeluje do innych – „Badajcie się, kochani”. Co stało się popularnej królowej życia? Sprawdzamy!

Laluna poinformowała na swoim Instagramie o tym, że wylądowała w szpitalu. Przeszła szereg potrzebnych badań i poznała diagnozę. To niestety jeszcze nie koniec jej pobytu w szpitalu.

"Królowe życia". Laluna i jej królewskie życie. Na operacje plastyczne wydała miliony!

Laluna z programu „Królowe życia” w szpitalu

Katarzyna Alexander to znana pod pseudonimem Laluna celebrytka. Na samym początku, widzowie telewizyjnego show, dosyć ostro komentowali jej wygląd. Powodem pobytu Laluny w szpitalu są jej problemy zdrowotne. Na swoim TikToku celebrytka przekazała informację: „Melduję się dzisiaj od 7 rano. Jestem już w szpitalu, robią mi bardzo dużo badań. Znaleźli przyczynę mojego przytycia... Nie jest dobra, ale wiem, że można to wyleczyć... Jutro będę wiedziała więcej”. Na swoich Instastories ujawniła, że przeszła badanie gastroskopii i czeka na operację pomniejszenia żołądka. „Jestem po gastroskopii i wszelkich badaniach, jutro kolejne badania, środa rano operacja – wyznała celebrytka. 

screen laluna

i

Autor: https://www.instagram.com/lala_laluna_official/?hl=pl#
laluna screen

i

Autor: https://www.instagram.com/lala_laluna_official/?hl=pl#

Apel Laluny do widzów

Influencerka skorzystała ze swojej niezbyt przyjemnej sytuacji i podzieliła się z fanami ważnym apelem – „Badajcie się, kochani. To jednak prawda co mi zawsze mówili: im częściej się badasz, tym lepiej”.

Tak kiedyś wyglądały "Królowe życia". Na operacje plastyczne wydały miliony złotych!

laluna screen

i

Autor: https://www.instagram.com/lala_laluna_official/?hl=pl#
Laluna ujawnia zarobki. Szok, ile bierze za jeden odcinek programu!