Laluna

i

Autor: AKPA, Instagram/lala_laluna_official Laluna

Laluna chce drastycznie schudnąć. Zapowiada operację i zmianę stylu życia

2023-11-16 15:23

Celebrytka zamierza zrzucić 25 kilogramów. W tym celu postanowiła, że podda się zabiegowi, który w krótkim czasie pomoże jej osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Okazuje się, że na podobną operację zdecydowała się również jej mama.

Laluna Unique zyskała popularność za sprawą show "Królowe życia", do którego dołączyła w 6. sezonie. Jej otwartość i bezprecedensowość sprawiły, że w krótkim czasie zyskała sporo fanów, którzy z zaciekawieniem zaczęli śledzić jej karierę. Jeszcze większe zainteresowanie zyskała, kiedy to zdecydowała się przyjąć propozycję od Fame MMA i zawalczyła w oktagonie. Celebrytka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami najnowszymi faktami dotyczącymi jej życia zawodowego i prywatnego. Laluna mocno dba o swój wygląd i często decyduje się na różnego rodzaju zabiegi związane z medycyną estetyczną. Teraz ujawniła, że szykuje się do kolejnej operacji, której celem jest pozbycie się 25 kg i całkowite odmienienie swojej sylwetki.

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Laluna - operacja

Operacja Laluny, jak zapowiada, wiąże się nie tylko ze zmianą sylwetki, ale również nawyków żywieniowych. Chodzi o resekcję żołądka, czyli m.in. odcięcie krzywizny większej żołądka. W jednym z najnowszych nagrań podkreśliła, że po zabiegu czeka ją prawdziwa rewolucji związana z tym, co na co dzień spożywa.

Niestety, po tej operacji nie będę mogła jeść ani pierożków ani kopytek ani jakiś takich rzeczy i cieszę się z tego powodu. Pozwalam sobie teraz, bo jestem przed operacją i mam wy*****e, chcę jeszcze skorzystać.

Katarzyna Alexander, bo tak naprawdę nazywa się celebrytka, nie ukrywa, że nie jest zadowolona z tego, jak obecnie wygląda i

Jem sobie sushi. To są ostatnie dni mojego jedzenia, bo poddaję się zabiegowi. Jeszcze nie wiem, którą metodę wybiorę, ale muszę zejść 25 kilogramów. Już widzieliście podczas mojej walki, że spotkał mnie potężny efekt jo-jo - po lekach. Bardzo źle się czuję w moim ciele. Chcę zejść do bardzo małej wagi, nawet do 59 kilogramów.

Cała procedura trwa około 2 godziny i jest przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym. Wygląda jednak na to, że Laluna w ogóle nie stresuje się operacją, ponieważ jej mama również zdecydowała się na resekcję żołądka. Jako dowód pochwaliła się jej obecną sylwetką.