Lady Gaga wspomina początki przyjaźni z Arianą Grande. Efekt to Rain On Me!

2020-05-22 13:12 kp
Lady Gaga, Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER & Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/Ea

Lady Gaga i Ariana Grande zaprezentowały swój wspólny singiel Rain On Me. Choć nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, wokalistki od dłuższego czasu przyjaźnią się i rozmawiają na najbardziej osobiste tematy. Przy okazji premiery Rain On Me Lady Gaga przypomniała, jak wyglądały początki jej przyjaźni z Arianą Grande. Będziecie zaskoczeni!

Zgodnie z zapowiedziami Lady Gaga ruszyła na całego z promocją swojej nowej płyty Chromatica. W przeciwieństwie do np. Miley Cyrus, wokalistka nie odkłada premiery w czasie z powodu koronawirusa i już 29 maja chce udostępnić dla fanów swój nowy album. Przygotowania do premiery trwają już od wielu dni - Gaga zdążyła wydać singiel Stupid Love i zaprezentować kolekcję kosmetyków do makijażu, a teraz zaprezentowała singiel nagrany z Arianą Grande pt. Rain On Me.

Lady Gaga już od dawna zapowiadała, że krążek - choć zainspirowany trudnymi przeżyciami - będzie bardzo letni i taneczny. Rzeczywiście już Stupid Love wprowadzało w optymistyczny nastrój, a nowy singiel Rain On Me to już prawdziwa taneczna petarda. I tylko parkiety są wciąż zamknięte...

Lady Gaga o przyjaźni z Arianą Grande

Przy okazji premiery Rain On Me Lady Gaga opowiedziała o swojej przyjaźni z Arianą Grande. Dotąd nie mieliśmy okazji oglądać gwiazd razem, zatem fakt, że w rzeczywistości są dobrymi koleżankami, może być dla wielu osób zaskakujący. Co jeszcze bardziej zaskakujące - gdy Ari próbowała zbliżyć się do Gagi, ta wycofywała się... z zawstydzenia!

Była taka wytrwała. Wciąż i wciąż próbowała się ze mną zaprzyjaźnić. Wstydziłam się z nią spędzać czas, ponieważ nie chciałam rzucać negatywnego światła na to, co  na coś, co było uzdrawiające i tak piękne.

- powiedziała.

Lady Gaga zdradziła też, że była w stałym kontakcie z Arianą Grande, gdy ta przechodziła trudne chwile po zamachu w Manchesterze.

Spodziewaliście się, że Lady Gaga i Ariana Grande tak dobrze się znają?

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE