Lady Gaga: Chromatica powstał dzięki jej rozstaniom! "Tak to brzmi"

2020-05-21 13:35 kp
Lady Gaga
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Wbrew trendowi panującemu wśród gwiazd, koronawirus nie powstrzymuje Lady Gagi przed wydaniem nowej płyty. Na 29 maja 2020 wokalistka przygotowała premierę albumu Chromatica i już teraz zdradza, co się w nim znajdzie. A może pandemia to właśnie ten czas, w którym bardzo potrzebujemy nowej muzyki? Szczegóły na Hotplota.pl!

Niall Horan przyznał niedawno, że wydanie płyty w czasie pandemii koronawirusa było najgorszym, co mogło mu się przytrafić - pechowo premiera jego albumu Heartbreak Weather zeszła się w czasie z najbardziej restrykcyjnym lockdownem, przez co Niall niemal zupełnie pozbawiony został możliwości promocji krążka i spotkań z fanami. Ostatnio o przesunięciu premiery swojego nowego albumu poinformowała Miley Cyrus - wokalistka uznała, że jej rockowe dźwięki nie wpisują się to, co obecnie przeżywamy.

Zupełnie inaczej do twórczości w czasach koronawirusa podeszła Lady Gaga. Wokalistka ani myśli rezygnować z podzielenia się z fanami efektami swojej pracy z ostatnich miesięcy i zapowiedziała już premierę nowej płyty Chromatica na 29 maja 2020. Będzie to światełko w tunelu dla wielbicieli muzyki, którzy już od dawna są spragnieni nowych dźwięków od swoich idoli. Klimat płyty Gaga pokazała już pierwszym singlem Stupid Love.

Chromatic - Lady Gaga wydaje nową płytę

Teraz Lady Gaga opowiedziała, co zainspirowało ją do napisania tekstów na płytę Chromatica. Okazuje się, że wszystko dzięki... jej byłym!

Dźwięk, muzyka, bycie sobą. Jak mogę wziąć coś, co jest dla mnie wyjątkowo bolesne, i znaleźć ten fragment, który jest powszechnie ludzki, i pomóc komuś innemu? A potem zobaczyć, jak to brzmi. Nie jestem niczym bez czyjeś ręki, nie jestem niczym dopóki wiem, że mogę. Nadal jestem kimś, jeśli nie mam faceta. Jestem wolną kobietą.

- powiedziała.

Dziś oczywiście Lady Gaga nie jest już singielką - szaleje przecież z miłości do Michaela Polansky'ego. Z pewnością wciąż jednak uważa się za wolną kobietę i to nie zmieni się nawet, gdy wyjdzie za mąż. A do tego może dość wcześniej niż nam się wydaje!

>> Lady Gaga i Michael Polansky wezmą ślub? Podobno planują ceremonię!

Czekacie na nową płytę Lady Gagi?

Hotplota.pl: Bruce Willis nakrywa półnagą córkę; Jason Derulo łamie zęby

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE