Lady Gaga jest nie do poznania! W takim wydaniu jej jeszcze nie widzieliśmy [ZDJĘCIA]

2021-03-05 11:37 kp

Lady Gaga od jakiegoś czasu przebywa w Rzymie, gdzie rozpoczęła pracę nad nowym filmem Ridleya Scotta zatytułowanym Gucci. Jak na gwiazdę produkcji o modowej legendzie, Gaga w Rzymie zadaje szyku z każdym wyjściem! Tym razem zachwyciła białym garniturem i szokująco wysokimi szpilkami. Spacerowanie w nich to prawdziwa sztuka.

Po roli w Narodzinach gwiazdy było oczywiste, że Hollywood nie zapomni szybko o Lady Gadze. W stronę wokalistki posypały się aktorskie propozycje, a jedną z najciekawszych, jaką Gaga uznała za wartą uwagi, była rola byłej żony Maurizio Gucciego, Patrizii Reggiani w nowym filmie Ridleya Scotta, House of Gucci. Gwiazda jest już w Rzymie, gdzie właśnie zaczyna pracę na planie produkcji.

Rola wydaje się dla Lady Gagi stworzona - gwiazda ma w końcu włoskie korzenie, a moda to obok muzyki jej kolejna pasja. Wokalistka wystąpi w produkcji u boku Jareda Leto, Ala Pacino i Adama Drivera, a scenariusz do filmu powstał na podstawie książki Sary Gay Forden z 2000 roku House of Gucci.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Lady Gaga błyszczy w Rzymie

Wystylizowaną Lady Gagę paparazzi sfotografowali ostatnio, gdy opuszczała swój hotel w stolicy Włoch. Gwiazda wyglądała fenomenalnie - Gaga przefarbowała włosy na ciemniejszy kolor, a na sobie miała śnieżnobiałą marynarkę Lorenza, szerokie spodnie Max Mara, klasyczny czarny top, torebkę Valentino i obłędnie wysokie szpilki na platformie. Dla Lady Gagi takie obcasy do nie pierwszyzna - wystarczy przypomnieć sobie jej szalone stylizacje z teledysku Bad Romance z 2009 roku. Pewne rzeczy się nie zmieniają!

Zobaczcie Lady Gagę w nowym wydaniu!

NAJNOWSZE