Lady Gaga

i

Autor: RW/Associated Press/East News Lady Gaga w filmie "Joker: Folie à deux" w reż. Todda Phillipsa

Lady Gaga w pocałunku z kobietą na planie filmu o Jokerze. Uwagę zwraca jeden szczegół

2023-03-27 12:45

Lady Gaga wciela się w postać Harley Quinn w drugiej części "Jokera". Ruszyły zdjęcia, a w sieci pojawiły się fotografie z planu, na których widzimy, jak piosenkarka całuje inną bohaterkę opowieści Todda Phillipsa. Uwagę zwraca jeszcze jeden szczegół.

"Joker" z 2019 roku, w której rolę złoczyńcy zagrał fenomenalny Joaquin Phoenix, niedługo doczeka się drugiej części zatytułowanej "Joker: Folie à deux". Francuski człon tytułu oznacza "szaleństwo dla dwojga" i odnosi się do relacji Jokera i Harley Quinn, w której postać wciela się Lady Gaga. Akcja, po cęści" będzie rozgrywać się w szpitalu psychiatrycznym, do którego trafił Joker w finałowej scenie pierwszej części filmu.

"Joker: Folie à deux" na ekrany kin ma trafić 4 października 2024 roku. Widzowie muszą zatem uzbroić się w cierpliwość. Mogą natomiast śledzić doniesienia z planu zdjęciowego. W sieci pojawiły się fotografie, które pokazują, w jakim klimacie jest film i jak wyglądają bohaterowie.

Todd Phillips chce zaskoczyć widzów

Trwają prace na planie nowego "Jokera" i już teraz można zobaczyć, jak bohaterka Lady Gagi wygląda jeszcze przed przemianą w Harley Quinn. Grzeczna sukienka, sweter i czarne futro, a część włosów spięta w staranny koczek. W jednej ze scen aktorka schodzi po schodach i w pewnym momencie obdarowuje przypadkową kobietę pocałunkiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak wygląda Lady Gaga jako Harley Quinn. Zobaczcie nową fotkę z „Jokera 2”

To jednak nie wszystko. Kobieta trzyma w ręku gazetę "Gotham Examiner", na okładce której widzimy tytuł "Crazy in Love" oraz zdjęcia Harley oraz Jokera. CZyżby potwierdziły się doniesienia mówiące o tym, że twórcy filmu zmienili genezę postaci Harley, a Lady Gaga nie zagra lekarki pracującej w Arkham Asylum, ale jego pacjentkę?

Lady Gaga - Joker: Folie à deux

i

Autor: Rex Features/East News Lady Gaga na planie filmu "Joker: Folie à deux"
Lady Gaga topless | ESKA XD - Hotplota #5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE