Lady Gaga spełnia marzenie fanów! TO zdjęcie na jej Instagramie wywołało zamieszanie!

2019-09-23 16:57 nk
Lady Gaga
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Lady Gaga zamieściła na swoim Insta Stories post, który zachwycił jej fanów, spragnionych nowych piosenek artystki. Ta obiecała jakiś czas temu kolejny album. Wygląda na to, że płyta jest już w przygotowaniu! Wiemy to dzięki zdjęciu, jakie gwiazda wrzuciła do mediów społecznościowych! Czy są już znane jakieś szczegóły?

Lady Gaga wystawia cierpliwość fanów na poważną próbę. Artystka zajmuje się wieloma projektami pobocznymi, takimi jak marka kosmetyczna Haus Laboratories, a co z jej płytą?! Gwiazda obiecała fanom, że wkrótce doczekają się jej szóstego albumu studyjnego, a tu od dawna cisza w tej sprawie!

Minął ponad miesiąc od kiedy Lady Gaga ostatni raz wspominała o pracy nad krążkiem. Opublikowała wówczas w sieci swoje zdjęcie ze studia nagraniowego z podpisem: "LG6". Na razie jednak little monsters nie mieli okazji usłyszeć choćby namiastki nowego materiału i tak naprawdę od kiedy kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze wzmianki o płycie, nie dowiedzieliśmy się o niej niczego nowego!

W marcu 2019 Lady Gaga dementowała plotki o ciąży z Bradley'em Cooperem, żartując na Twitterze: "Plotki, że jestem w ciąży? Tak, jestem w ciąży z "LG6".

Lady Gaga znowu w studiu

Wygląda na to, że Lady Gaga znowu zabrała się do pracy, bo zamieściła na Insta Stories zdjęcie ze studia nagraniowego!

Na fotce piosenkarka ubrana w długi żakiet w panterkę pozuje przed ogromną konsoletą, monitorami i głośnikami, czyli profesjonalnym sprzętem, jaki możemy znaleźć właściwie tylko w studiach nagraniowych. Jej mina niewiele zdradza, a fotce towarzyszy jedynie hasztag: #LG6.

Czyżby do premiery szóstej płyty Gagi było już bliżej niż dalej? Przypomnijmy, że ostatni longplay gwiazdy, Born This Way, ukazał się w 2016 roku. W 2018 artystka nagrała z kolei soundtrack do filmu Narodziny Gwiazdy.

NAJNOWSZE