Psy Lady Gagi uprowadzono w brutalnym napadzie! JEST WIDEO Z MONITORINGU

2021-02-26 14:06 mm
Lady Gaga straciła psy w napadzie
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER, youtube.com / FOX

Lady Gaga wciąż czeka na informację w sprawie swoich uprowadzonych psów. Gwiazda oferuje aż pół miliona dolarów nagrody za zwrot zwierzaków, a tymczasem po sieci krąży nagranie z kamer monitoringu zamontowanych na domu, przed którym doszło do uprowadzenia buldogów. Psy Lady Gagi zostały porwane w bardzo brutalnym napadzie! Zobaczcie, jak działali napastnicy.

Przypomnijmy, że do napadu na dog walkera Lady Gagi doszło w środę 25 lutego późnym wieczorem w Hollywood. Mężczyzna wyprowadzający psy piosenkarki spacerował chodnikiem wzdłuż jednej z pobliskich ulic, kiedy nagle od tyłu zajechało auto z napastnikami. Mężczyźni prawdopodobnie wiedzieli, do kogo należą psy, bo bez wypytywania natychmiast próbowali odebrać je mężczyźnie. 

Nagranie pokazuje, jak doszło do porwania psów

"Wyprowadzacz" psów Lady Gagi nie poddał się bez walki. Mężczyzna zaczął krzyczeć wzywając pomocy i szarpać się z napastnikami usiłującymi wyrwać mu psy. Nie miał jednak żadnych szans - w pewnym momencie jeden z napastników wyciągnął broń i po chwili padł strzał.

Dog walker Lady Gagi został postrzelony w nogę i upadł na ziemię. Sekundę później porywacze wrzucili psy do samochodu i odjechali.

Całość zdarzenia zarejestrowała kamera monitoringu zamontowana na jednym z domów. Wideo znajdziecie poniżej.

Mężczyzna, który wyprowadzał psy Lady Gagi, to 30-letni Ryan Fischer. Uprowadzone pupile piosenkarki to buldogi francuskie. 

Krótko po napadzie w sieci pojawiły się też filmy i nagranie z policyjnych radiostacji z wezwaniem patroli na miejsce przestępstwa.

Ryan Fischer wyprowadza psy Lady Gagi od dawna i jakiś czas temu uruchomił nawet na Instagramie specjalne konto poświęcone opiece nad buldogami piosenkarki. 

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
NAJNOWSZE