Miley Cyrus z nowym psem na spacerze [ZDJĘCIA] Uratowała go ze schroniska

2021-02-23 14:23 kp

Zaledwie kilka tygodni temu Miley Cyrus opłakiwała śmierć jednego ze swoich ukochanych psów, Mary Jane. Wokalistka właśnie zajęła pozostawione przez nią miejsce nowym pupilem - pitbullem o wdzięcznym imieniu Angel. Już dzień po przedstawieniu nowego zwierzaka na Instagramie, Angel zadebiutowała przed paparazzimi! Ma w sobie coś z gwiazdy?

Miley Cyrus jest wielką miłośniczką zwierząt, o czym doskonale wiedzą wszyscy jej fani. Gdy kilka tygodni temu odeszła jej suczka Mary Jane wokalistka długo nie mogła pogodzić się z tą stratą. Okazało się, że wspaniałą receptą na smutek stał się nowy psiak - Miley jest znacznie łatwiej, gdy wyobraziła sobie, że Mary Jane zostawiła w domu gwiazdy miejsce dla kolejnego uratowanego czworonoga.

I tak w domu Miley Cyrus pojawiła się suczka rasy pitbull o imieniu Angel, którą gwiazda przygarnęła ze schroniska. Miley w bardzo ciepłych słowach przedstawiła fanom swoją nową pupilkę na Instagramie.

Czuję, że jest tu ze mną, błogosławiąc tego nowego członka mojej rodziny, który nazywa się „Angel”, ponieważ została mi dostarczona przez jednego… Moją Mary. Serce mi pęka, gdy wiem, że Angel spała na betonie w schronisku przez 3 miesiące, zanim w końcu dotarła do domu. Piętno i stereotyp, które otaczają pitbulle, rozrywają mnie na dwoje. Ta rasa jest nieporównywalnie kochająca.

- napisała.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Miley Cyrus z nowym psem

Teraz paparazzi po raz pierwszy przyłapali Miley Cyrus na spacerze z nowym psem. Gwiazdę można było spotkać z Angel na ulicach Beverly Hills i trzeba przyznać, że panie wyglądały bardzo stylowo - Angel z różową smyczą, a Miley w rockowej koszulce Motley Crue i różowej maseczce.

Zobaczcie zdjęcia!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE