Lady Gaga i Michael Polansky wracają do domu po inauguracji Joe Bidena [ZDJĘCIA]

2021-01-21 14:08 kp

Lady Gaga ma na swoim koncie mnóstwo niezwykłych koncertów podczas ważnych uroczystości, jednak wykonanie hymnu podczas inauguracji Joe Bidena może być tym najważniejszym w jej dotychczasowej karierze. Podekscytowana gwiazda po tej ważnej ceremonii wróciła do domu w Los Angeles w towarzystwie swojego faceta, Michaela Polansky'ego.

Gdy Lady Gaga podczas kampanii prezydenckiej wspierała Joe Bidena, zapewne nie wyobrażała sobie, że jej znajomość z politykiem przerodzi się w jedno z najważniejszych wydarzeń w jej życiu - zaśpiewanie hymnu Stanów Zjednoczonych podczas inauguracji Bidena i Kamali Harris.

20 stycznia 2021 roku Lady Gaga pojawiła się więc na schodach Kapitolu, by zaśpiewać hymn. Na scenę odprowadził ją żołnierz Marines, a jej występowi z bliska przyglądali się najważniejsi politycy w kraju, w tym byli prezydenci: Barack Obama, George Bush i Bill Clinton. Na ceremonii zabrakło Donalda Trumpa, który najwyraźniej nie miał ochoty oglądać inauguracji swojego następcy.

Lady Gaga wystąpiła w imponującej sukni Schiaparelli, do którą ozdobiła złotym ptakiem z gałązką oliwną - symbolem pokoju.

ESKA XD #014

Lady Gaga i Michael Polansky po inauguracji

Już po inauguracji Joe Bidena paparazzi przyłapali Lady Gagę i jej faceta, Michaela Polansky'ego, jak prywatnym samolotem wracali do domu w Los Angeles. Oboje pozbyli się już formalnych ubrań i w trakcie podróży postawili na wygodę. Na zdjęciach możemy też przyjrzeć się jeszcze raz rozmiarom kreacji, jaką Gaga miała na sobie podczas zaprzysiężenia.

Lady Gaga i Michael Polansky spotykają się już od ponad roku. Para mocno dba o swoją prywatność - po tym, jak na początku związku wokalistka chętnie chwaliła się zdjęciami z ukochanym, teraz przyszedł czas na stabilizację. Jeszcze niedawno media plotkowały na temat ślubnych planów pary.

>> Lady Gaga pokazała nowego chłopaka! Kim jest Michael Polansky?

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE