Lady Gaga pokazała nowego chłopaka! Kim jest Michael Polansky?

2020-02-04 19:45 mw
Lady Gaga i Michael Polansky
Autor: instagram.com / Lady Gaga

Czy tym razem się uda? Lady Gaga pokazała oficjalnie swojego nowego faceta! Piosenkarka nie ukrywa namiętności, jaką dzieli ze swoją nową miłością. Na nowym zdjęciu Gaga tuli się do swojego chłopaka, a ten obejmuje i patrzy na nią, jak w obrazek! :) Czy to prawdziwa miłość, czy tylko przelotny romans? Kim jest nowy chłopak Lady Gagi o znajomo brzmiącym nazwisku Michael Polansky?

Od pewnego czasu po sieci krążą plotki, że Lady Gaga ma nowego chłopaka. I właśnie się potwierdziły! Wiadomo już, kim jest ten szczęściarz!

Nowy chłopak Lady Gagi zadebiutował na Instagramie artystki. Piosenkarka pokazała swoją nową miłość na fotce ze wspólnego wypadu na rejs. Nowe zdjęcie Lady Gagi i jej chłopaka nie pozostawia złudzeń - piosenkarka jest zakochana w swoim nowym facecie, a on w niej.

Koniecznie zobaczcie tę fotkę, a na pewno przyznacie nam rację <3

KIM JEST MICHAEL POLANSKY?

Z zapamiętaniem nazwiska nowego chłopaka Lady Gagi nie powinniśmy mieć większego problemu. Brzmi znajomo - nowy facet artystki to Michael Polansky!

Kim jest nowa miłość Lady Gagi?

Dziennikarze szybko potwierdzili tożsamość nowego chłopaka Lady Gagi i bez trudu namierzyli jego dane w sieci. 

Z ustaleń amerykańskich serwisów wynika, że Michael Polansky to przedsiębiorca i inwestor.

Niektórzy fani Lady Gagi twierdzą, że nowy chłopak gwiazdy jest podobny do... George'a Clooneya. My jakoś tego nie widzimy, ale może Wy dopatrzycie się podobieństwa nowej miłości Gagi do jednego z największych przystojniaków Hollywood? :)

Dajcie znać, jak podoba Wam się nowy facet Lady Gagi! Myślicie, że to związek na dłużej?

NAJNOWSZE