Lady Gaga ma nowego faceta? Gwiazda spotyka się z gwiazdorem Avengers

2019-03-22 12:33
Lady Gaga, Jeremy Renner
Autor: instagram.com

Lady Gaga ma za sobą bardzo intensywne miesiące. Gwiazda podbiła świat kina swoją rolą w Narodzinach Gwiazdy, zdobyła Oscara za piosenkę Shallow, rozstała się z Christianem Carino i stała bohaterką plotek o romansie z Bradley'em Cooperem. Teraz Gaga z dala od kamer odpoczywa po tych ważnych chwilach i wszystko wskazuje na to, że nie jest w tym odpoczywaniu sama! Co łączy ją z Jeremym Rennerem?

Wiele wskazuje na to, że Lady Gaga nie cierpiała długo na samotność po rozstaniu z Christianem Carino. Gwiazda i jej agent zerwali zaręczyny w lutym tego roku po dwóch latach związku. Żadne z nich do teraz nie skomentowało tamtych wydarzeń i nie wiemy, co doprowadziło do rozstania. Wiemy jednak, że Gaga ma już być może nowy obiekt westchnień. Jest nim gwiazdor Avengers - Jeremy Renner.

Według informacji magazynu People Lady Gaga i Jeremy Renner już od jakiegoś czasu "spędzają razem czas". Źródła tabloidu sugerują, że parę może łączyć romans.

HOT TEMAT
Hailey Bieber

Autor: IMP FEATURES/East News

Hailey Bieber nie czyta komentarzy w sieci. "Nie znam tych ludzi, a oni nie znają mnie"

Lady Gaga i Jeremy Renner mają romans?

Romans Lady Gagi z aktorem nie byłby niczym zaskakującym - gwiazda od miesięcy obraca się w świecie kina za sprawą swojej roli w musicalu Narodziny Gwiazdy. Wokalistka uczestniczyła w ostatnim czasie we wszystkich najważniejszych galach filmowych. Czy to właśnie na jednej z nich poznała Jeremy'ego Rennera?

Jeremy Renner ma 48 lat i ma na swoim koncie dwie nominacje do Oscara. Co najważniejsze jednak, aktor... ma żonę. W 2014 roku Jeremy wziął ślub z Sonni Pacheco. Rok wcześniej na świat przyszła córka pary.

Myślicie, że Lady Gaga ma ostatnio skłonności do żonatych facetów?

Zobacz też:

NAJNOWSZE