Lady Gaga jest w ciąży? Gwiazda POTWIERDZA! Nie zgadniecie, czym jest jej "dziecko"

2019-03-13 10:29
Lady Gaga jest w ciąży?
Autor: East News

Lady Gaga zmaga się ostatnio z wieloma plotkami na swój temat. Po tym, jak cały świat przekonany był, że romansuje z Bradley'em Cooperem, Lady Gaga musi odpowiadać na doniesienia na temat jej rzekomej ciąży. Ile jest prawdy w tych plotkach i przede wszystkim - kto miałby być ojcem dziecka?

Lady Gaga ma za sobą bez wątpienia wyjątkowe chwile. Wokalistka triumfowała podczas gali Oscarów 2019, zdobywając statuetkę za najlepszą piosenkę i olśniewając wszystkim swoim wykonaniem numeru na scenie w towarzystwie Bradleya Coopera. Jak to w show biznesie bywa, nie obyło się przy okazji bez plotek - niemal cały świat zastanawiał się, czy Gagę i Cooper łączy coś więcej niż przyjaźń. Wszystko za sprawą ogromnej sympatii i chemii, jaką wokalistka i aktor pokazywali sobie na scenie. A że doniesienia zeszły się w czasie z rozstaniem Lady Gagi z Christianem Carino, wszystko układało się w jedną całość...

Plotki o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera stały się w pewnym momencie tak głośne, że skomentować musiała je sama zainteresowana. Gwiazda przypomniała, że jej rolą - jako artystki - jest sprawianie wrażenia zakochanej podczas śpiewania piosenki o miłości. A media społecznościowe, które pisały o jej "romansie" nazwała "kiblem internetu".

HOT TEMAT
Katy Perry i Orlando Bloom

Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Orlando Bloom NIE chce być z Katy Perry?! Powiedział jej to wprost

Lady Gaga jest w ciąży? W pewnym sensie...

Znacznie poważniejsze plotki pojawiły się jednak jeszcze później. Wielu fanów Lady Gagi od jakiegoś czasu spekulowała na temat... ciąży gwiazdy! To już dla Gagi zdecydowanie zbyt wiele, bo doniesienia rykoszetem uderzają w związek Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Modelce nie było łatwo znosić tygodni rozmów o "romansie" jej ukochanego z Lady Gagą. Nic dziwnego, że Gaga znów postawiła sprostować pewne informacje.

>> Oscary 2019: Zazdrosna Irina Shayk usiadła między Lady Gagą a Bradley'em Cooperem. Dziwicie się?

Plotki o mojej ciąży? Tak, jestem w ciąży z #LG6

- napisała Lady Gaga na Twitterze, co oznacza oczywiście, że Gaga jest w ciąży ze... swoją szóstą płytą!

Wygląda na to, że po oscarowym szaleństwie wokalistka wróciła już do studia, gdzie pracuje nad swoim kolejnym krążkiem. Ten poród na pewno nie będzie bolesny :)

Zobacz też:

NAJNOWSZE