Lady Gaga i Christian Carino znów są w kontakcie! Wrócą do siebie?

2019-12-11 14:27 kp
Christian Carino i Lady Gaga
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/EAST NEWS

Od rozstania Lady Gagi i Christiana Carino minęło już prawie dziesięć miesięcy. Wokalistka i jej agent zerwali niespodziewanie zaręczyny w lutym 2018 roku, tuż przed galą rozdania Oscarów. Od tamtego momentu wokalistka nie spotykała się z nikim na dłużej i nawiązywała wyłącznie przelotne znajomości. Teraz znów jest w kontakcie z byłym!

Początek mijającego roku był dla Lady Gagi bardzo intensywny. Gwiazda wciąż promowała film Narodziny gwiazdy, odbierała kolejne nagrody za swoją rolę w produkcji i i podróżowała po całym świecie. Jednocześnie mówiło się, że piosenkarka przygotowuje się do ślubu z Christianem Carino. Niespodziewanie jednak krótko przed rozdaniem Oscarów 2019 para rozstała się.

Gaga nigdy oficjalnie nie odniosła się do zerwania zaręczyn. Media donosiły jednak, że ich relacja była "toksyczna", a wokalistka czuła się nadmiernie kontrolowana przez Christiana Carino i ostatecznie zakończyła relację. Mówiło się, że już po rozstaniu Carino przez długi czas nie dawał gwieździe spokoju, aż Lady Gaga zażądała, by "przestał się z nią kontaktować".

Lady Gaga i Christian Carino znów razem?

Tymczasem zagraniczne media informują, że niecały rok po rozstaniu Lady Gaga i Christian Carino znów utrzymują ze sobą kontakt. Informatorzy serwisów zapewniają jednak, że ich relacja jest czysto przyjacielska i "nic się między nimi nie dzieje".

Od momentu rozstania z Christianem Carino Lady Gaga randkowała z kilkoma mężczyznami, jednak żadna relacja nie przerodziła się w poważny związek. Ostatnio gwiazda spotykała się przez trzy miesiące z inżynierem Danem Hortonem, jednak w październiku ogłosiła na Instagramie, że jest singielką.

Myślicie, że spróbuje jeszcze raz z Christianem Carino?

NAJNOWSZE