Kendall Jenner pyta Harry'ego Stylesa: "Która piosenka jest o mnie?" Odpowiedział?

2019-12-11 14:12 kp
Kendall Jenner i Harry Styles w The Late Late Show
Autor: Youtube/ The Late Late Show with James Corden

Relacja Harry'ego Stylesa i Kendall Jenner wychodzi daleko poza zwykłe koleżeństwo, choć para nigdy nie pokazała się oficjalnie razem. Modelka i wokalista mają za sobą przelotny romans i dziś wciąż pałają do siebie sporą sympatią. Na tyle dużą, że razem pojawili się w The Late Late Show, gdzie musieli odpowiadać na niewygodne pytania na swój temat.

Każde wspólne pojawienie się Kendall Jenner i Harry'ego Stylesa wzbudza wśród fanów ogromne emocje. Modelka i wokalista romansowali kilka lat temu i od tamtego czasu wyraźnie widać między nimi chemię - której zresztą oboje nie ukrywają. Wystarczy przypomnieć, że ich ostatnie spotkanie podczas MET Gali 2019 w maju zakończyło się wspólnym opuszczeniem afterparty tuż nad ranem.

Kendall Jenner i Harry Styles potrafią jednak spojrzeć na swoją relację i plotki wokół nich ze sporym dystansem. Modelka i wokalista pojawili się nawet razem w ostatnim odcinku The Late Late Show i - jak można się było spodziewać - wypadło to naprawdę gorąco!

Kendall Jenner i Harry Styles kręcą ze sobą?

Pod nieobecność Jamesa Cordena Kendall Jenner i Harry Styles zasiedli w programie do zabawy o tytule Spill Your Guts or Fill Your Guts, w której mieli do wyboru albo odpowiedzieć na niewygodne pytanie, albo zjeść przysmak ze stołu. A tam prawdziwe delicje podpisane jako - meduzy, penis byka, wieprzowe ozory w galarecie czy sperma dorsza.

Po serii mniej niebezpiecznych pytań Kendall Jenner zaatakowała Harry'ego Stylesa z największego działa.

Umieram, żeby się tego dowiedzieć! Która piosenka z twojej ostatniej płyty była o mnie?

- przeczytała modelka pytanie z kartki.

Harry Styles złapał się za głowę i natychmiast przyszykował do skosztowania nasienia dorsza. Rozterki trwały jeszcze przez ponad minutę, po czym wokalista... zjadł rybią spermę.

>> Harry Styles i Liam Payne na jednej imprezie! Zamienili chociaż słowo?

Spodziewaliście się, że Harry Styles nie piśnie ani słówka? I czy Wy też nie macie wrażenia, że Kendall naprawdę na niego leci? ;) Zobaczcie całe video! Fragment z pytaniem o piosenkę znajduje się od 3:10.

NAJNOWSZE