Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpią na Glastonbury? Pokażą się razem po jego rozstaniu

2019-06-23 22:09
Bradley Cooper i Lady Gaga
Autor: FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Bradley Cooper prowadzi właśnie pierwsze tygodnie swojego singielskiego życia. Aktor rozstał się na początku czerwca z Iriną Shayk po ponad czterech latach związku. Para podobno walczyła z kryzysem od wielu miesięcy, a ich relacji nie pomogły plotki o romansie Coopera z Lady Gagą. Tymczasem Bradley Cooper i Lady Gaga mogą wkrótce pokazać się razem!

Lady Gaga i Bradley Cooper nawiązali na planie Narodzin gwiazdy ogromną przyjaźń. Wokalistka i aktor polubili się do tego stopnia, że w wywiadach bez skrupułów nie szczędzili sobie komplementów i mówili o łączącej ich przyjaźni. Po głośnym występie podczas Oscarów 2019 cały świat plotkował o ich romansie. I choć oboje stanowczo zaprzeczali, plotka poszła w świat.

Kilka miesięcy później Bradley Cooper rozstał się z Iriną Shayk. Para podobno od miesięcy walczyła z kryzysem, z którego ostatecznie nie udało im się wyjść obronną ręką. Świat natychmiast przypomniał sobie o jego relacji z Lady Gagą.

Bradley Cooper i Lady Gaga znów razem na scenie?

Tymczasem zagraniczne media podają, że Bradley Cooper i Lady Gaga mogą wystąpić razem podczas festiwalu Glastonbury, który odbędzie się w najbliższych dniach. Według doniesień aktor ma wystąpić z show-niespodzianką, a wśród jego gości ma znaleźć się Lady Gaga.

Nie ma wątpliwości, że ten występ nie pomoże w zahamowaniu plotek na temat charakteru ich znajomości...

>> Lady Gaga "nie chce być tą trzecią"! Rozstanie Bradleya Coopera i Iriny Shayk załamało ją

NAJNOWSZE