Lady Gaga "nie chce być tą trzecią"! Rozstanie Bradleya Coopera i Iriny Shayk załamało ją

2019-06-19 16:39
Lady Gaga i Bradley Cooper
Autor: USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Lady Gaga z dużym smutkiem przyjęła informację o rozstaniu Bradleya Coopera i Iriny Shayk, jednak prawdziwie uderzył ją fakt, że cały świat niemal natychmiast połączył ją z końcem związku aktora i modelki. Media przypominały romantyczne wypowiedzi Gagi i Coopera, a także ich zmysłowy występ na gali Oscarów 2019.

Jedną z najgorętszych plotek początku tego roku były doniesienia o rzekomym romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera. Wokalistka i aktor spędzali ze sobą mnóstwo czasu, najpierw pracując nad filmem Narodziny gwiazdy, a później podróżując po świecie i promując produkcję. Punktem kulminacyjnym ich znajomości stał się wspólny występ z piosenką Shallow na gali Oscarów 2019, po której nie było już osoby, która nie wierzyłaby, że parę łączy coś więcej niż przyjaźń.

Nieszczęśliwie do tego grona zaliczała się też Irina Shayk. I choć zarówno Gaga jak i Cooper stanowczo zaprzeczali plotkom o romansie, ziarno wątpliwości zostało zasiane w głowie modelki. Kolejne miesiące okazały się dla jej związku z aktorem ostatnimi.

Lady Gaga rozbiła związek Bradleya Coopera?

Nic więc dziwnego, że gdy w czerwcu Irina Shayk i Bradley Cooper rzeczywiście zerwali, media na całym świecie ogłosiły, że musiała być w tym wina Lady Gagi. Wokalistka nie skomentowała dotąd głośno rozstania swojego przyjaciela, jednak jej znajomi donoszą, że jest w kiepskiej kondycji psychicznej. Gaga źle znosi posądzenie jej o rozbicie związku Bradleya Coopera!

Jest załamana, że tak publicznie wciągnięto ją w to rozstanie. Czuje, że to przykrywa pracę, jaką włożyli w film, co jest ostatnią rzeczą, jakiej chcieli. Gaga nie chce być widziana jako "ta trzecia".

- zdradza informator magazynu Grazia. Jednocześnie Lady Gaga i Bradley Cooper nie planują zrywać przyjaźni.

Sytuacja rzeczywiście jest bardzo trudna. I choć zdecydowana większość fanów Lady Gagi wierzy w jej "niewinność", publiczne wyznania typu "Poczułam, że znam go całe życie" (to słowa Lady Gagi) czy słowa: "Zakochałem się w jej twarzy i oczach" (to oczywiście Bradley Cooper) z pewnością teraz nie pomagają...

NAJNOWSZE