Oto sławne już buldogi Lady Gagi! Poznajcie Koji, Gustava i Asię [GALERIA]

2021-02-27 17:00 kp

Lady Gaga przeżyła w ostatnich dniach chwile grozy, gdy napadnięto mężczyznę, który wyprowadzał jej ukochane buldogi i dwa z nich uprowadzono. Dziś szczęśliwie zwierzęta są już w domu, a policja robi wszystko, by złapać sprawcę napadu. Wobec ostatnich wydarzeń warto poznać bliżej ukochane czworonogi Lady Gagi - oto Koji, Gustave i Asia!

Każdy opiekun psa doskonale wie, że czworonogi to ukochani, pełnoprawni członkowie rodziny. Tak jest oczywiście również w domu Lady Gagi, w którym od lat mieszkają trzy buldogi francuskie - Koji, Gustave i Asia. Gdy więc w środowy wieczór nieznany sprawca napadł na mężczyznę, który wyprowadzał ukochane zwierzaki wokalistki na spacer, Gaga zamarła z przerażenia.

Przestępcy udało się ukraść dwa z buldogów - trzeci, Asia, uciekł z miejsca zdarzenia i został później odnaleziony przez funkcjonariuszy. Kilka dni później uprowadzone zwierzęta na komisariat przyprowadziła nieznana kobieta. Cała trójka psów Lady Gagi jest więc już szczęśliwie w domu, a policja sprawdza teraz wszystkie szczegóły zdarzenia. Wciąż trwa walka o zdrowie opiekuna zwierząt, który został postrzelony.

>> Lady Gaga odzyskała psy. Policja znalazła porwane buldogi! SZCZEGÓŁY

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Oto psy Lady Gagi

Pierwszym psiakiem, który trafił do Lady Gagi, była Asia. Pupilka wokalistki urodziła się na początku lutego 2014 i trafiła do Gagi około marca-kwietnia tego samego roku. Asia ma swój własny profil na Instagramie - missasiaxoxo. Asia ma też za sobą występ z Lady Gagą na okładce Harper's Bazaar oraz role w teledyskach do piosenek Anything Goes oraz I Can't Give You Anything But Love.

W kwietniu 2015 roku do Asii dołączył Koji, a pod koniec 2016 roku - Gustave. Był czas, gdy Lady Gaga bardzo często dodawała zdjęcia swoich pupili na Instagram. Zobaczcie te urocze fotki!

NAJNOWSZE