Lady Gaga odzyskała psy. Policja znalazła porwane buldogi! SZCZEGÓŁY

2021-02-27 8:59 mm
Lady Gaga i jej pies
Autor: Guerin Charles/ABACA/Abaca/East News

Psy Lady Gagi wróciły do domu! Piosenkarka odzyskała swoje ukochane buldogi. Psy przyniosła na komisariat nieznajoma kobieta. Zobaczcie szczegóły!

Jest Happy End w sprawie uprowadzonych buldogów Lady Gagi! Psy piosenkarki szczęśliwie wróciły do swojej pani. Policji udało się odnaleźć porwane zwierzęta niecałe dwa dni po zdarzeniu.

Dwa buldogi francuskie Lady Gagi zostały porwane w środę wieczorem w brutalnym napadzie na jednej z ulic Hollywood. Psy wyprowadzał na spacer tzw. dog walker, czyli mężczyzna, który opiekuje się zwierzętami piosenkarki. W pewnym momencie zatrzymał się obok niego samochód, z którego wysiadło dwóch napastników. Mężczyźni próbowali odebrać psy opiekunowi. Po krótkiej szarpaninie padły strzały - 30-letni opiekun psów Lady Gagi został postrzelony w nogę. Napastnicy porwali dwa psy Lady Gagi i odjechali.

Cały napad uwieczniła kamera monitoringu. Film możecie obejrzeć pod poniższym linkiem.

Policja odnalazła buldogi Lady Gagi

Tuż po porwaniu psów Lady Gaga zaoferowała aż pół miliona dolarów nagrody za ich zwrot. Gwiazda zapewniła, że nie będzie pytać, co działo się z jej pupilami i gwarantuje anonimowość.

Być może apel odniósł skutek, bo jak informuje prasa, psy piosenkarki wróciły bezpiecznie do domu - całe i zdrowe!

Psy Lady Gagi uprowadzone w środę wieczorem wróciły bezpiecznie bez szkód na zdrowiu

- informują władze.

Okazuje się, że pewna kobieta przyniosła zwierzaki na posterunek policji w Olympic Community, w piątek około godziny 18:00 lokalnego czasu. Na miejscu szybko pojawił się przedstawiciel Lady Gagi, który potwierdził, że psy należą do jego klientki.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Mężczyzna, który wyprowadzał psy Lady Gagi, to Ryan Fischer. Trzydziestolatek wyprowadza psy Lady Gagi od dawna i jakiś czas temu uruchomił nawet na Instagramie specjalne konto poświęcone opiece nad buldogami piosenkarki. 

NAJNOWSZE