Kylie Jenner zastrzegła markę Rise and Shine w urzędzie patentowym! To jej nowy biznes?

2019-10-23 18:00 mw
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Jak Kylie Jenner planuje wykorzystać biznesowo popularność swojej piosenki "Rise and shine"? Tego na razie nie wiemy, ale jedno jest pewne: Kylie nie pozwoli zmarnować takiej okazji do zarobienia kolejnych milionów! Celebrytka złożyła właśnie wniosek o zastrzeżenie słów swojej piosenki w urzędzie patentowym. A to znak, że prawdopodobnie wkrótce na rynku pojawi się pod tą nazwą jakiś nowy produkt od Kylie Jenner. Co to może być?

O tym, że Kylie Jenner ma głowę do interesów, chyba nie trzeba już nikogo przekonywać. Najmłodsza z sióstr Kardashian/Jenner to jednocześnie najmłodsza miliarderka świata oraz pierwsza z siostrzyczek, której udało się zgromadzić majątek z dziewięcioma zerami. Według ostatnich wyliczeń Kylie nakrywa czapką resztę rodziny - do jej majątku nie zbliża się nawet Kim Kardashian West, która przecież do biednych nie należy.

Jeśli więc słyszymy, że Kylie Jenner rozkręca nowy biznes, to chyba możemy śmiało założyć, że jej księgowy już zaciera ręce. Nawet, jeśli chodzi o tak absurdalny pomysł, jak marka, która wzięła swoją nazwę od wiralowego nagrania ze śpiewem celebrytki!

KYLIE JENNER ZASTRZEGA NAZWĘ "RISE AND SHINE". CO PLANUJE?

Wiralowy charakter piosenki Kylie Jenner z pewnością ma potencjał, o czym świadczy choćby liczba memów, które pojawiły się w sieci po słynnym filmiku nagranym przez celebrytkę w siedzibie jej firmy Kylie Cosmetics.

>> Kylie Jenner rozbiła bank, śpiewając Stormi! Zobacz reakcje internetu na Rise and Shine!

Zaraz po publikacji wideo Kylie wpadła na pomysł produkcji bluz ze zrobionym na kolanie projektem graficznym zawierającym hasło "rise and shine", albo raczej "RIIISE AND SHIIINNEE" xD

Na samych bluzach jednak chyba się nie skończy!

Jak donoszą amerykańskie media, Kylie Jenner złożyła właśnie w urzędzie patentowym papiery z wnioskiem o zastrzeżenie hasła "Rise and shine"!

Jak dokładnie planuje wykorzystać je biznesowo? Tego na razie nie wiadomo, ale niewykluczone, że pod tą właśnie nazwą firma kosmetyczna Kylie wypuści kolejną kolekcję produktów.

Jak myślicie - szykuje się kolejny hit od Kylie Cosmetics?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE