Kylie Jenner rozbiła bank, śpiewając Stormi! Zobacz reakcje internetu na Rise and Shine!

2019-10-19 11:11 nk
Kylie Jenner jako słoneczko
Autor: Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner wrzuciła do sieci filmik, w którym oprowadza fanów po siedzibie Kylie Cosmetics. W nagraniu możemy usłyszeć śpiew celebrytki! Jej głos zrobił na Internautach niemałe wrażenie! Choć scena trwała może z sekundę, fani oszaleli na punkcie "Rise and shine", a wideo z wokalem Jennerki stało się wiralem! Zobaczcie najlepsze reakcje i memy!

10 października 2019 Kylie Jenner wrzuciła na YouTube'a filmik, w którym oprowadza fanów po siedzibie swojej firmy, Kylie Cosmetics. Obok biur, sal konferencyjnych, pokoi do sesji fotograficznych, przebieralni, stanowisk do make'upu i kuchni z różowymi naczyniami jest tam sypialnia dla małej Stormi. W czasie nagrywania wideo córka Kylie Jenner miała drzemkę, a sławna mama postanowiła obudzić ją w obecności kamery. Weszła do pokoju, śpiewając: "Rise and shine", czyli "powstań i błyszcz".

Ten sekundowy fragment, wykonany przez gwiazdę reality show, w ciągu kolejnych dni stał się wiralem! Fani byli wyraźnie zaskoczeni, odkrywając w Kylie talent wokalny. Wygląda na to, że najmłodsza ze słynnych sióstr jest jedyną, która naprawdę potrafi śpiewać. Co więcej, jest chyba jedyną, która potrafi cokolwiek, poza zarabianiem pieniędzy na popularności i pozowaniem do selfiaków!

Celebrytka postanowiła wykorzystać sukces nagrania i przekuć go w realne pieniądze. Stworzyła kolekcję bluz z absurdalnym wzorem w jeszcze bardziej absurdalnej cenie i rozmawia z ludźmi Ariany Grande o ewelntualnym wykorzystaniu przez piosenkarkę sampla "rise and shine w którejś z piosenek!

Internet oszalał na punkcie Rise and shine

Pomijając rosnącą wartość rynkową śpiewu Kylie Jenner, trudno nie zauważyć, jak bardzo celebrytka zaimponowała swoim fanom. Internet oszalał na punkcie tego króciutkiego fragmentu, wykonanego przez gwiazdkę, a reakcje na brzmienie jej głosu są przezabawne!

Zaczęło się od tego, że sama Kylie zamieściła na swoim Instagramie własną twarz wstawioną w słoneczko z Teletubisiów. TO zapewne pomysł któregoś z fanów, który ujął celebrytkę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
no caption needed Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)

Jedna z fanek ustawiła sobie fragmencik z "Rise and shine" jako budzik w telefonie.

Ktoś inny wykorzystał sampel z wokalem celebrytki w klubowym miksie!

Jeszcze inna internautka wsparła Kylie Jenner chórkami z podziałem na głosy!

Są i tacy, którzy od śpiewu Kylie po prostu nie mogą oderwać uszu. Na przykład... Chandler z Przyjaciół!

A jak pomysł na czułą pobudkę sprawdza się w przypadku... kota?

To może wersja z autotunem? ;)

Według niektóych pomysł Kylie można zapętlić i wykorzystać do pozbycia się z łóżka faceta, który został na noc i za długo zalega...

... albo do budzenia Kim Kardashian!

A Wam która reakcja na "Rise and shine" Kylie Jenner podobała się najbardziej?

NAJNOWSZE