Kylie Jenner nakrywa siostry czapką. Reszta Kardashianek to przy niej biedaczki!

2019-10-21 15:46 mw
Kylie Jenner
Autor: SPW / SplashNews.com/East News

Ile zarabia Kylie Jenner, a ile jej siostry? Wiemy, że dzięki sukcesowi swoij firmy kosmetycznej Kylie została najmłodszą miliardeką świata. A jak wyglądają zarobki jej sióstr? Czy pozostałe Kardashianki radzą sobie w biznesie tak samo dobrze jak Kylie Jenner? Okazuje się, że niekoniecznie. Między zarobkami Kylie Jenner, a kwotami, jakimi mogą pochwalić się jej siostrzyczki, jest prawdziwa przepaść!

Kylie Jenner to prawdziwy rekin biznesu. Najmłodsza z sióstr jest jednocześnie najbogatszą ze wszystkich Kardashianek, a jej majątek przekroczył już dawno MILIARD dolarów. Kylie Jenner stała się dzięki temu najmłodszą miliarderką świata, czego z całą pewnością zazdroszczą jej pozostałe gwiazdki z rodziny Kardashian/Jenner.

A jak wyglądają zarobki pozostałych sióstr? Czy któraś z nich choć trochę zbliża się do majątku Kylie Jenner?

ZAROBKI KYLIE JENNER I POZOSTAŁYCH SIÓSTR... TO PRZEPAŚĆ!

Firma Kylie Cosmetics okazała się strzałem w dziesiątkę, którego nie udało się powtórzyć żadnej z pozostałych sióstr Kardashian/Jenner. Najmłodsza z nich zbudowała prawdziwe imperium, warte ponad 900 milionów dolarów!

>> Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie? "Odłożyli na bok różnice"

Jeśli doliczymy do tego pozostałe biznesy Kylie Jenner i jej zarobki z Instagrama, to okazuje się, że młodsza Jennerka jest prawdziwą miliarderką.

Niestety pozostałe siostrzyczki to przy Kylie Jenner biedaczki. Majątek najstarszej z nich, czyli Kourtney Kardashian, wyceniany jest "zaledwie" na 45 mln dolarów.

Starsza siostra Kylie, czyli Kendall Jenner, jest co prawda najlepiej zarabiającą modelką świata, ale jej majątek jest jeszcze niższy: Kendall ma tylko 40 mln.

>> Kylie Jenner i Travis Scott jednak są razem? TO ZDJĘCIE ma to potwierdzać?!

Tylko trochę lepiej radzi sobie Khloé Kardashian. Jej aktywa i nieruchomości szacowane są na nieco ponad 50 mln dolarów.

Oczywiście najlepiej z sióstr Kylie radzi sobie ta, od której wszystko się zaczęło, czyli Kim Kardashian West. Daleko jej jednak do pani prezes Kylie Cosmetics... Kim Kardashian ma zaledwie 350 mln dolarów.

Czy ktoś kilka lat temu obstawiał, że Kylie Jenner z taką łatwością wyprzedzi pozostałe siostry? Raczej nie.

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE