Kylie Jenner w prześwitującym stroju kąpielowym! Niewiele pozostawiła wyobraźni...

2020-04-02 19:40 nk
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Kylie Jenner wie, jak poprawić swoim fanom samopoczucie w czasie długotrwałej kwarantanny domowej, spowodowanej pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Celebrytka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać naprawdę sporo jej ciała - nawet to, co wydaje się być zakryte...

Od czasu wybuchu pandemii koronawirusa Kylie Jenner zdążyła i zaimponować swoim fanom, i wywołać u nich zażenowanie... Z jednej strony celebrytka hojnie wspiera finansowo walkę z rozprzestrzenianiem się covid-19, a z drugiej - publikuje w mediach społecznościowych zdjęcie pałeczek do sushi za 2 tysiące złotych, co stanowi mało taktowny ruch, kiedy miliony ludzi tracą źródło zarobków i nie wiedzą, za co kupić sushi jakiekolwiek jedzenie.

Kylie Jenner cieszy oczy fanów

Jak Wam pisaliśmy, wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie Kylie Jenner ponownie powiększy rodzinę.

Na razie jednak celebrytka cieszy się idealną fryzurą i chętnie się nią chwali! W dobie pandemii TAKIE widoki szczególnie cieszą oczy fanów. W nowym poście na Instagramie Kylie Jenner pokazała się w stroju kąpielowym koloru ecru, który wprawdzie jest jednoczęściowy, ale za to dość wyraźnie prześwituje... ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
🤍☁️ Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)
Hotplota dla Super Raport: Justin Bieber bez koszulki, a Emily Ratajkowski nago na balkonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE