Kylie Jenner w drugiej ciąży? Celebrytka przerywa milczenie

2020-10-28 13:00 AM
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner wystąpiła w filmiku u Jamesa Charlesa na YouTube. Przy okazji tworzenia wspólnego halloweenowego makijażu celebrytka otworzyła się na wiele tematów. Nie zabrakło rozmowy o prywatnych sprawach. Jennerka zdradziła naprawdę mocne szczegóły ze swojego życia!

By mieć takie życie, jak Kylie Jenner marzy niejedna osoba w jej wieku i nie tylko. Celebrytka rządzi kosmetycznym imperium, które sama stworzyła a także spełnia się w roli mamy 2-letniej Stormi, którą wychowuje wspólnie z raperem Travisem Scottem. Oczywiście Kylie otaczana jest przez sztab osób, które pomagają jej w codziennym życiu, bez nich z pewnością tak łatwo by nie poszło. Tak czy inaczej dla wielu osób życie Kylie jest usłane różami i chętnie zamieniliby się z nią rolami. Ale czy faktycznie u niej w życiu jest tak kolorowo?

Jak sama przyznała w rozmowie z Jamesem Charlesem od dawna w pewien sposób przestała być sobą. Oczywiście mowa o życiu publicznym. Jennerka przyznała, że od lat fanom pokazuje graną przez siebie postać, którą sama wykreowała. I choć próbowała być w pełni sobą to jednak woli trzymać dystans. Powód? Wszechobecna krytyka, głównie ze strony internautów!

Myślę, że dawno temu pokazałam swoją prawdziwą osobowość na Vine i Instagramie. A gdy stawałam się coraz popularniejsza, zdałam sobie sprawę, że kiedy ludzie mówili naprawdę złośliwe rzeczy o tym jaka naprawdę jestem, o mojej osobowości i o tym co kocham w sobie najbardziej to zraniłoby mnie to jeszcze bardziej niż gdy krytykują grane przeze mnie postacie.

– mówiła Kylie.

 

ESKA XD #007

KYLIE JENNER JEST W DRUGIEJ CIĄŻY?

Po rozważaniach z Charlesem, Kylie zdecydowała się być bardziej autentyczną w mediach społecznościowych.  To nie koniec szczerych wyznań ze strony celebrytki. Kylie otworzyła się też na temat rodzicielstwa i odpowiedziała na pytanie, które tak bardzo ciekawi wielu jej fanów i nie tylko.

Czy Kylie Jenner jest w ciąży? Kiedy powiększy rodzinę? I czy planuje mieć gromadkę dzieci? Otóż nie od dzisiaj wiadomo, że Kylie marzy o tym, by posiadać liczną rodzinę. Fani co jakiś czas sugerują jej, że skoro ma takie marzenie, to powinna je realizować. I tu pojawia się pewien problem, bo choć celebrytka faktycznie chce powiększyć rodzinę to nie bardzo… ma na to czas!

Tak bardzo chcę więcej. Właściwie myślę o tym każdego dnia. Po prostu nadal nie wiem kiedy. Nie planuję, nie mam na to czasu teraz.

– wyjaśniła.

NAJNOWSZE