Kylie Jenner w bardzo seksownej wersji promuje nową kolekcję Kylie Cosmetics!

2019-11-19 23:17 nk
Kylie Jenner
Autor: Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner sprzedała większość swoich udziałów w firmie Kylie Cosmetics za 600 milionów dolarów, jednak wciąż pozostaje twarzą marki. A w przypadku sesji zdjęciowej, promującej najnowszą kolekcję - także jej bardzo seksownym i roznegliżowanym ciałem! Zobaczcie gorące zdjęcia, którymi Kylie reklamuje świąteczną kolekcję swoich kosmetyków!

Kylie Jenner od kilku lat udowadnia, że jest prawdziwym rekinem biznesu! Celebrytka ma zaledwie 22 lata, a już stworzyła prawdziwe imperium kosmetyczne, które oparła na popularności swojego profilu na Instagramie, związanej z jej udziałem w reality show Kardashianów oraz zamiłowaniem do poprawiania urody. Pamiętacie? Swoje pierwsze pomadki reklamowała tuż po tym, jak powiększyła sobie usta. Każdy wiedział, że wygląd Kylie to nie zasługa szminki, a jednak kosmetyki sprzedawały się, jak ciepłe bułeczki! I tak zostało do dziś...

I dziś właśnie najmłodsza "self made" miliarderka świata, Kylie Jenner, powiększyła swój majątek o kolejne 600 milionów dolarów, sprzedając większościowe udziały w Kylie Cosmetics. Gwiazda wciąż jednak pozostaje twarzą swojej marki. A w przypadku najnowszej kolekcji nie tylko twarzą...

Kylie Jenner w sexy sesji!

Kylie Jenner zaprezentowała na Instagramie ewfekty sesji zdjęciowej, promującej jej najnowszą, świąteczną kolekcję kosmetyków. Jest HOT!

Na fotkach Kylie Jenner jest cała ubrana i umalowana na czerwono. I pisząc "cała ubrana" mamy na myśli naprawdę niewiele materiału! Coś nam się zdaje, że na niektórych fotkach cięższy, niż ciuchy, jest makijaż Kylie!

NAJNOWSZE