Kylie Jenner sprzedaje Kylie Cosmetics za fortunę! Siostry już nigdy jej nie dogonią?

2019-11-19 15:06
Kylie Cosmetics
Autor: David Dee Delgado/Getty AFP/East News

Kylie Jenner niespodziewanie pozbywa się udziałów w swojej kurze znoszącej złote jajka. Najmłodsza ze słynnych sióstr właśnie finalizuje sprzedaż akcji Kylie Cosmetics za 600 milionów dolarów! Tym samym Kylie Jenner jeszcze bardziej odskoczy reszcie rodzinki w wyścigu po tytuł największego rekina biznesu klanu Kardashian/Jenner. Ile będzie miała teraz łącznie na koncie?

Kylie Jenner już wiele miesięcy temu została ogłoszona najmłodszą miliarderką świata, ale teraz na jej koncie pojawiło się jeszcze więcej pieniędzy! Najmłodsza z sióstr klanu Kardashian/Jenner właśnie sprzedaje udziały w swojej ukochanej firmie Kylie Cosmetics. Akcje nabywa firma Coty Inc., która ma stać się większościowym udziałowcem korporacji prowadzonej przez Kylie.

KYLIE JENNER REKINEM BIZNESU

Gdybyśmy kilka lat temu napisali na Hotplota.pl, że pod koniec 2019 roku Kylie Jenner sprzeda udziały w swojej firmie za kwotę, za jaką można na przykład wybudować ogromny stadion piłkarski, pewnie wszyscy nasi czytelnicy puknęliby się w głowy. A tymczasem najmłodsza z sióstr Kardashian/Jenner właśnie dopina transakcję wartą aż 600 milionów dolarów!

Jak już donosiliśmy na naszej stronie, Kylie Jenner pozbywa się udziałów w swojej ukochanej firmie Kylie Cosmetics. Nie oznacza to jednak, że zupełnie rozstaje się ze swoim "dzieckiem".

Jak donosi amerykańska prasa branżowa, firma Coty Inc. zamierza stać się większościowym udziałowcem Kylie Cosmetics, nabywając łącznie 51% akcji tego przedsiębiorstwa. Warunkiem transakcji jest jednak, aby Kylie Jenner nadal pozostała twarzą marki.

>> Kylie Jenner: ile zarabia na Instagramie? Ta kwota przyprawia o zawrót głowy

Łączna wartość akcji firmy Kylie Cosmetics ma wynosić 1,2 mld dolarów. To o kilkaset milionów więcej, niż kilka miesięcy temu, kiedy właścicielkę marki ogłaszano najmłodszą miliarderką świata.

Taki wzrost wartości to dowód na to, że Kylie Jenner ma głowę do interesów, a stworzona przez nią marka ma wielki potencjał i wciąż się rozwija.

Kylie Jenner jako blondynka
Autor: 247PAPS.TV / SplashNews.com/EAST NEWS

Jak na tle majątku zgromadzonego przez Kylie Jenner wygląda reszta jej rodziny?

Cóż, w tym przypadku młodość rządzi. Kylie to najmłodsza z sióstr, ale daleko im do jej bogactwa. Najwięcej majątku posiada Kim Kardashian, ale przy młodszej Jennerce to nadal niewiele: zaledwie 350 milionów dolarów. O reszcie sióstr i o ich "zaskórniakach" możecie poczytać w osobnym artykule:

>> Kylie Jenner nakrywa siostry czapką. Reszta Kardashianek to przy niej biedaczki!

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE