Kylie Jenner i Travis Scott "zaczynają tam, gdzie skończyli". Ich relacja znów rozkwita

2021-06-17 11:36 kp

Kylie Jenner i Travis Scott zachwycili ostatnio swoich fanów, pojawiając się razem na charytatywnej gali w Nowym Jorku. Tym samym para potwierdziła, że znów jest razem. Celebrytka i raper spotykali się od miesięcy w tajemnicy przed mediami. Teraz dowiadujemy się, jak wyglądały kulisy ich powrotu do siebie.

Gdy jesienią 2019 roku Kylie Jenner i Travis Scott rozstawali się, mało kto przypuszczał, że ta dwójka znajdzie jeszcze dla siebie drogę powrotu. Gdy celebrytka zaszła w ciążę, para spotykała się zaledwie kilka miesięcy. Narodziny Stormi połączyły ich jednak bardziej, niż można się było spodziewać.

Mimo rozstania Kylie Jenner i Travis Scott od tamtego czasu nie weszli w nowe związki i wciąż byli ze sobą w kontakcie. Od miesięcy natomiast intensywnie randkowali, co doprowadziło do ich wspólnego wyjścia na ostatnią galę w Nowym Jorku, gdzie dumnie pozowali razem do zdjęć ze swoją córką. Tym samym para potwierdziła, że znów jest razem.

>> Kylie Jenner i Travis Scott razem na gali. Raper nazwał ją "żonką"! [ZDJĘCIA]

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Kylie Jenner i Travis Scott znów razem

Co łączy teraz Travisa Scotta i Kylie Jenner? Ich znajomi donoszą, że para nie zamieszkała jeszcze razem, ale jest na najlepszej drodze do stworzenia poważnego związku.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy spędzili ze sobą dużo czasu i bardzo się do siebie zbliżyli. Zaczynają dokładnie tam, gdzie skończyli. Żadne z nich nie było zainteresowane nikim innym w ciągu ostatniego roku i naprawdę uwielbiają być razem rodziną.

- zdradza informator E!

Nadal mają osobne domy i nie mieszkają razem, ale znów łączy ich romantyczna relacja i wydają się bardzo zadowoleni z kierunku, w którym zmierzają. Są bardzo szczęśliwi i znów zachowują się jak para. Trzymają się za ręce i są czuli wobec siebie. Nie wstydzą się okazywać drugiej osobie miłości. Wspierają się nawzajem.

- czytamy.

Kibicujecie im?

NAJNOWSZE