Kylie Jenner i Travis Scott razem na gali. Raper nazwał ją "żonką"! [ZDJĘCIA]

2021-06-16 11:46 kp

Już od dłuższego czasu media plotkowały o możliwym powrocie Kylie Jenner do Travisa Scotta. Rodzice Stormi rozstali się oficjalnie jesienią 2019 roku, jednak nigdy nie nie mieli problemów z komunikacją i zawsze byli sobie bliscy. Czyżby przyszedł czas na powroty? Na ostatniej gali cała rodzina pojawiła się w komplecie, a raper w przemówieniu pieszczotliwie powiedział o celebrytce: "żonka". Znów są razem?

Świat showbiznesu korzysta z poluzowanych obostrzeń, a gwiazdy coraz chętniej pojawiają się oficjalnie na najróżniejszych wydarzeniach branżowych. W Nowym Jorku odbyła się gala charytatywna Parsons Benefit, podczas której za swoją działalność został wyróżniony Travis Scott. Raperowi nieoczekiwanie podczas ceremonii towarzyszyła Kylie Jenner i ich córka Stormi. Wszystko wskazuje na to, że raper i celebrytka znów są parą.

W ostatnich miesiącach Kylie Jenner i Travis Scott regularnie się widywali, nie tylko po to, by wspólnie spędzać czas z córką. Muzyk i jego była chętnie umawiali się na randki, jednak dbali przy tym o to, by ich spotkaniami nie interesowały się media. Wygląda na to, że wspólne wypady przyniosły efekty, a serca Travisa i Kylie znów zabiły szybciej.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Kylie Jenner, Travis Scott i Stormi na gali

Cała rodzina pojawiła się w Nowym Jorku na gali Parsons Benefit. Obok Travisa Scotta kroczyła dumnie bardzo elegancka tego dnia Kylie Jenner. Celebrytka postawiła na uczesanie w stylu lat 20. i dopasowaną, zieloną kreację. Celebrytka i raper pozowali razem na czerwonym dywanie jak przed dwoma laty, kiedy wciąż byli oficjalnie parą.

O tym, że Kylie Jenner nie pojawiła się tam przypadkowo, najlepiej świadczą słowa Travisa Scotta, który przemawiał na scenie.

Stormi, kocham cię i żonko, kocham cię.

- mogli usłyszeć zaproszeni goście.

Warto przypomnieć, że jeszcze w ubiegłym miesiącu informator związany z Kylie Jenner mówił, że para jest "bardzo szczęśliwa".

Zobaczcie ich nowe zdjęcia!

NAJNOWSZE