Travis Scott zachwyca się małą Stormi: "Tak szybko wszystko łapie"

2021-02-24 14:11 kp
Travis Scott, Kylie Jenner i Stormi
Autor: Rich Fury/Getty AFP/East News

Kylie Jenner i Travisowi Scottowi udała się trudna sztuka rozstania bez medialnego skandalu. Choć para nie jest już razem, raper bierze aktywny udział w życiu swojej córki i widuje się z jej mamą. Muzyk rzadko udziela wywiadów, jednak tym razem zdecydował się opowiedzieć o tym, jak ojcostwo zmieniło jego podejście do życia i kariery.

Gdy wyszło na jaw, że Kylie Jenner jest w ciąży, wiele osób zastanawiało się, czy Travis Scott sprawdzi się w roli ojca. Raper nie uchodził za domatora i niektórzy podejrzewali, że zajmowanie się dzieckiem przerośnie jego chęci i możliwości. Rzeczywistość okazała się jednak znacznie bardziej pozytywna - Travis Scott pokochał Stormi i choć dziś nie jest już facetem Kylie Jenner, uwielbia spotkania z córką.

Kylie Jenner i Travis Scott nie opowiadają dziś o swojej relacji. Mimo rozstania celebrytkę i muzyka można co jakiś czas zobaczyć razem, co oznacza, że cieszą się dobrymi stosunkami.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Travis Scott o Stormi

Odkąd Travis Scott został ojcem, już kilka razy mogliśmy usłyszeć od niego ciepłe słowa pod adresem córki. Raper nie przypuszczał, że ojcostwo aż tak bardzo zmieni jego podejście do życia.

Stormi, ona zachowuje się jak dzieciak. Jest zawsze zainteresowana, łapie, uczy się i dostosowuje się do rzeczy tak szybko. Zdałem sobie sprawę, że moja praca jest o wiele ważniejsza niż myślałem, z jej powodu. Większa odpowiedzialność, wiesz? Musisz tego właściwie używać. Ojcostwo jest takie, że nie żyję już dla siebie. Już tak bardzo się starałem dla fanów, a teraz, o rany, Stormi, to jest jak… Uwielbiam to.

- powiedział w ostatnim wywiadzie.

Travis Scott lubi od czasu do czasu pochwalić się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami z córką. Na fotkach widać, że świetnie się dogadują.

Kylie Jenner może być dumna?

NAJNOWSZE