Kylie Jenner ma nowego psa! To jej dziewiąty czworonóg

2021-02-23 12:22 kp
Kylie Jenner
Autor: PORJ/Backgrid/East News

Choć Kylie Jenner być może nie wygląda na wielką miłośniczkę psów, w rzeczywistości jej dom jest pełen czworonogów. Celebrytka ostatnio rzadziej chwali się w sieci swoimi podopiecznymi, jednak teraz zdradziła, że dołączył do nich kolejny pupil o imieniu Kevin. Psiak natychmiast skradł serca fanów celebrytki!

Choć Kylie Jenner zapewne nie zaprząta sobie głowy osobistym wyprowadzaniem gromadki swoich psów i sprzątaniem ich dzieł z trawnika, jest wielką miłośniczką zwierząt. Celebrytka ma w swoim domu idealne warunki do trzymania czworonogów - Kylie ma przecież ogromny dom i jeszcze większy ogród. Nic dziwnego, że ostatnio w jej głowie zakiełkował pomysł, by przygarnąć kolejnego psa.

Jak liczą zagraniczne tabloidy, jeszcze w ubiegłym roku Kylie Jenner była opiekunką ośmiu psów: Normana, Bambi, Sophii, Odiego, Erniego, Penny, Harlie i Rosie.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Nowy pies Kylie Jenner

Kylie Jenner pokazała swojego nowego pupila fanom na Instagramie. Uroczy psiak o imieniu Kevin skradł serca jej fanów. Nic dziwnego, bo zwierzak jest naprawdę słodki!

Warto tu przypomnieć, że jeszcze w 2019 roku fani martwili się o jednego z jej psów, Normana. Celebrytka miała w zwyczaju często chwalić się jego zdjęciami, więc gdy w pewnym momencie Norman przestał pojawiać się na Instagramie, fani zaczęli zastanawiać się, czy wciąż jest w jej domu. Kylie osobiście odpowiedziała wtedy na plotki, zaznaczając, że choć nie wrzuca zdjęć zwierząt, nadal są one ważną częścią jej życia.

Myślicie, że Kevin zagości na jej Instagramie na dłużej?

NAJNOWSZE