Kylie Jenner przekazała milion dolarów na walkę z koronawirusem! Ratuje wizerunek?

2020-03-26 14:52 nk
Kylie Jenner i Stormi
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner zdecydowała się na hojny gest w obliczu walki z pandemią koronawirusa. Celebrytka wsparła walkę ze śmiercionośnym wirusem. Co ciekawe, nie pochwaliła się tym faktem sama... Kto zrobił to za nią?

Jako osoba publiczna Kylie Jenner ma na sobie szczególną odpowiedzialność - wielu młodych ludzi naśladuje ją i uważa za autorytet. Dlatego szef amerykańskiej służby zdrowia zaapelował niedawno do celebrytki o to, by przekonywała swoich fanów do pozostania w domach w ramach walki z pandemią koronawirusa. Kylie wzięła sobie apel do serca i wywiązała się z zadania - niemal codziennie namawia followerów, by poddali sie kwarantannie. Sama też nie wyściubia nosa poza dom.

Kylie Jenner wsparła walkę z koronawirusem!

Ostatnio Kylie Jenner powinęła się jednak noga z wizerunkowego punktu widzenia - celebrytka pochwaliła się w mediach społecznościowych pałeczkami do sushi marki Louis Vuitton, wartymi 2 tysiące złotych.

Kylie Jenner zrehabilitowała się jednak po tej wpadce. Gwiazda reality show przekazała aż milion dolarów na walkę z koronawirusem.

I najwyraźniej ostatnia historia nauczyła ją nieco skromności, bo celebrytka nie pochwaliła się hojnym datkiem osobiście. Zrobiła to za nią... jej ginekolożka!

Brak mi słów, moje oczy są pełne łez radości, a moje serce przepełnia wdzięczność. Zamarzyłam sobie zgromadzenie ochronnych masek dla naszych dzielnych pracowników służby zdrowia, a dzisiaj moje marzenie się spełniło. Jedna z moich pacjentek, piękny anioł na ziemi, właśnie przekazała milion dolarów, by pomóc kupić setki tysięcy masek, tarczy na twarz i innego sprzętu ochronnego, który przekażemy bezpośrednio do naszych pierwszych odbiorców, bo zbyt wiele masek w szpitalach znika, zanim dotrą na twarze naszych bohaterów pierwszej linii frontu.

Nigdy nie czułam się bardziej błogosławiona, będąc lekarzem, bo pomaganie naszym dzielnym pracownikom oddziałów ratunkowych i OIOMów jest tak samo wynagradzające, jak pomaganie moim własnym pacjentom. Z głębi naszych serc, DZIĘKUJĘ, Kylie Jenner. Jesteś moją bohaterką. Ta szczodra darowizna pomoże uratować wiele cennych żyć. Nasz świat jest lepszym miejscem, kiedy jesteś jego częścią. Kocham cię bardzo.

- napisała na swoim Instagramie doktor Thaïs Aliabadi.

Kylie Jenner odpowiedziała na jej miłe słowa.

Kocham cię! I dziękuję TOBIE za całą miłość oraz troskę, jaką wkładasz we wszystko, co robisz! Ty jesteś aniołem na ziemi!

- brzmi komentarz gwiazdy.

Imponujące! Myślicie, że tym gestem Kylie zmyje niesmak po filmiku z pałeczkami do sushi?

NAJNOWSZE