Kylie Jenner pochwaliła się PAŁECZKAMI Louis Vuitton! Fani WKURZENI! O co?

2020-03-24 17:13 nk
Kylie Jenner i Stormi
Autor: Rex Features/East News

Kylie Jenner wielokrotnie apelowała do fanów o stosowanie się do zaleceń i pozostawanie w domach, by pomóc zatrzymać rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa. Celebrytce, jak widać, znudziło się wykonywanie swojego moralnego obowiązku wobec społeczeństwa i wróciła do standardowego lansu. To nie spodobało się fanom!

Pandemia koronawirusa to trudny czas dla właściwie całego świata - w tym także dla celebrytów, którzy poza mediami społecznościowymi nie mają gdzie się pokazać w nowych ciuchach czy z super drogą torebką. Na szczęście większość z nich obecnie dobrze wykorzystuje swoją popularność - namawiając fanów, by zostali w domach, a nawet pomagając finansowo w walce z pandemią covid-19.

Kylie Jenner zabija nudę... super drogimi gadżetami!

O tym, jak bardzo Kylie Jenner nudzi się od prawie dwóch tygodni we własnym super luksusowym domu, świadczy choćby jej Instagram. Celebrytka oczywiście cały czas namawia fanów do pozostania w izolacji, ale jednocześnie daje wyraźne znaki, że sama nie wie, co ze sobą zrobić... Eksperymentuje z włosami, robi sobie pełen makijaż i np. wspomina czas spędzony z rodziną. Ostatnio zamieściła stare zdjęcie z Kendall Jenner, z którą podobno jest obecnie skłócona.

W jednym ze swoich najnowszych postów na Ista Stories Kylie Jenner pokazała... mega drogie pałeczki do chińszczyzny! Nie wiemy, czy to miało być jakieś nawiązanie do faktu, że wirus też przybył z Chin, ale jedno jest pewne - lans na sztućce nie spodobał się fanom miliarderki.

Pałeczki, które Kylie pokazała w krótkim filmiku, pochodzą z kolekcji marki Louis Vuitton i kosztowały 45 dolarów, czyli około 2 tysięcy złotych. Fani nie pozostawili na celebrytce suchej nitki! Wielu z nich zaznacza, że światowy kryzys gospodarczy, podczas którego wielu ludzi traci pracę lub musi zamknąć firmę, to najgorszy moment, by chwalić się luksusami, a Kylie powinna przekazać pieniądze na szczytny cel, zamiast wydawać je na tak niepotrzebny gadżet.

Ludzie głodują

Przestań na moment pokazywać swoje życie pełne luksusów, włączając w to pałeczki do sushi, które są warte więcej, niż miesięczny czynsz. Kylie, to głupie!

To zabawne, jak influencerzy, jak Kylie Jenner, publikują posty o tym, jak to muszą pamiętać, by zabierać w podróże swoje pałeczki Louis Vuitton, podczas gdy inni ludzie są zwalniani z pracy i zastanawiają się, jak zarobią na następny rachunek podczas tej pandemii.

- brzmią komentarze.

Zgadzacie się z fanami Kylie Jenner?

NAJNOWSZE