Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie? "Odłożyli na bok różnice"

2019-10-17 19:32 kp
Kylie Jenner, Stormi Webster, Travis Scott
Autor: Rex Features/East News

Mimo rozstania sprzed kilku tygodni Kylie Jenner i Travis Scott nadal wspólnie wychowują swoją córkę, Stormi. Celebrytom udało się rozstać w przyjaznej atmosferze i bez żalu, dzięki czemu nie ma między nimi niechęci - a to ułatwia dalszy kontakt. W mediach pojawia się coraz więcej głosów, zgodnie z którymi Kylie i Travis właściwie mogliby do siebie wrócić...

Gdy Kylie Jenner urodziła Stormi, wielu fanów celebrytki zastanawiało się, jak w roli ojca odnajdzie się Travis Scott. Raper spotykał się z Jennerką zaledwie od kilku tygodni, gdy zaszła ona w ciążę, a wcześniej słynął z dość imprezowego stylu życia. Gdy więc raper całkowicie zakochał się w córce i zaczął poświęcać jej cały swój wolny czas, wielu internautów nie mogło wyjść z podziwu.

Sielanka w wykonaniu Kylie Jenner i Travisa Scotta trwała ponad dwa lata. Celebrytka i raper planowali wspólną przyszłość, zaręczyny, a nawet drugie dziecko. Dlatego też, gdy jesienią para ogłosiła rozstanie, fani nie kryli zdziwienia.

Kylie Jenner i Travis Scott znów są razem?

Tak pokojowe rozstanie Kylie Jenner i Travisa Scotta od początku dawało szanse na to, że rodzice Stormi do siebie wrócą. Zwłaszcza, że jednym z głównych powodów rozstania miały być po prostu napięte grafiki obojga.

Kylie ma się dobrze od czasu rozstania z Travisem. Jest szczęśliwa i wszystko układa się świetnie. Kylie i Travis się kochają i mają córkę, która połączyła ich na zawsze. Są dobrymi rodzicami i to szanują. Odkładają na bok różnice, by być najlepszymi rodzicami na świecie dla ich córki.

- zdradza znajomy celebrytki.

W takiej atmosferze nie trudno o odrodzenie uczucia. Myślicie, że znów zobaczymy ich razem?

NAJNOWSZE