Kylie Jenner sprawiła sobie OGROMNY pierścionek! Tak świętuje sukces firmy

2020-12-01 16:04 kp
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Czy ktoś powiedział, że aby nosić na palcu diamentowy pierścionek, kobieta musi czekać, aż oświadczy jej się jakiś mężczyzna? Kylie Jenner jako nowoczesna kobieta nie ma zamiaru poddawać się tego typu przesądom. Celebrytka sprawiła sobie właśnie w prezencie oszałamiający pierścionek, którym pochwaliła się fanom. Z jakiej okazji taki prezent?

Kylie Jenner należy do odnoszących największe sukcesu młodych biznesmenów na świecie. Celebrytka jest kochana przez swoich fanów, którzy z wielkim zaangażowaniem śledzą nie tylko jej życie prywatne, ale i stylizacje i wszelkie produkty, które wychodzą pod jej nazwiskiem. I choć tytuł miliarderki, który nadał jej Forbes, okazał się nieco na wyrost, i tak Kylie ma powody do zadowolenia.

Najważniejszym biznesowym dzieckiem Kylie Jenner jest oczywiście jej marka kosmetyków Kylie Cosmetics. Celebrytka już od pięciu lat rozwija ją, zarabiając miliony i wypuszczając kolejne produkty.

Kylie Jenner kocha diamenty

Nic więc dziwnego, że Kylie Jenner może pozwolić sobie na luksusy, o jakich większość osób może tylko pomarzyć! Kylie Cosmetics właśnie obchodzi 5. urodziny - czyżby to z tej okazji Kylie sprawiła sobie te diamentowe cacka?

ESKA XD EXTRA

Kylie Jenner pochwaliła się na Insta Story nową biżuterią i naprawdę robi ona wrażenie. Jennerka zapozowała z imponującym, diamentowym naszyjnikiem, jednak prawdziwą bombą jest pierścionek na jej palcu - jest po prostu ogromny! Choć niewiele wiadomo o błyskotce, łatwo sobie wyobrazić, że Kylie zapłaciła za nią kosmiczną kwotę. I prawdopodobnie stała się posiadaczką jednego z największych diamentów w showbiznesie!

Bo kto powiedział, że diamenty trzeba dostać od faceta?

Kylie Jenner
Autor: Instagram/ Kylie Jenner
NAJNOWSZE