Kylie Jenner i Travis Scott oficjalnie znowu parą! "Regularnie sypiają pod jednym dachem"!

2020-03-08 21:09 nk
Travis Scott, Stormi Webster, Kylie Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Kylie Jenner i Travis Scott wytrzymali osobno niespełna pół roku. Teraz znowu są razem i odbudowują rodzinę. Choć fani tych dwojga domyślali się, że ta sytuacja skończy się powrotem do siebie, oni podobno oboje skorzystali na tamtym rozstaniu! Czy teraz ich związek będzie jeszcze silniejszy? A może znowu się nie uda?

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się najprawdopodobniej na początku sierpnia 2019 roku. Para nie ogłosiła oficjalnie rozejścia się. Przeciwnie - już po zerwaniu pozowała wspólnie na premierze jego dokumentu dla Netflixa, by zachować pozory. Szybko wyszło jednak na jaw, że Kylie i Travis nie są już razem.

Przez kolejne miesiące rodzice 2-letniej Stormi robili wszystko, by ich córka nie straciła poczucia bezpieczeństwa i dalej cieszyła się kontaktem z obojgiem. Celebrytka i raper byli kilkukrotnie widywani razem z dzieckiem w różnych miejscach i starali się wspólnie je wychowywać. Spędzili razem święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie i 2. urodziny Stormi.

Oboje zapewniali znajomych, że powrót nie wchodzi w grę. Szczególnie przekonana o tym zdawała się być Kylie, podczas gdy Travis w jednym z wywiadów powiedział nawet, że zawsze będzie kochał matkę swojej córki.

Kylie i Travis znowu razem

Jak już Wam pisaliśmy, Kylie Jenner i Travis Scott znowu zaczęli się ze sobą spotykać. Początkowo para nie chciała się z tym faktem afiszować, żeby nie zapeszyć...

Teraz jednak to już podobno całkiem oficjalne! Jeden z najbardziej wiarygodnych amerykańskich serwisów plotkarskich podaje, że miliarderka i ojciec jej dziecka naprawiają swój związek.

Kylie i Travis są znowu razem w sensie romantycznym, ale nie są do końca gotowi, by nazwać swój związek, choć regularnie śpią pod tym samym dachem, mają razem dziecko i nie spotykają się z innymi ludźmi.

- czytamy w TMZ.

Informatorzy z otoczenia pary podkreślają tymczasem, że rozstanie sprzed kilku miesięcy bardzo dobrze zrobiło obojgu. Kylie i Travis potrzebowali nieco przestrzeni dla siebie, bo od samego początku ich związku wszystko toczyło się bardzo szybko - Jenner wcześnie zaszła w ciążę i wszystko kręciło się wokół dziecka.

Wróżycie im wspólną przyszłość?

Kasia i Ania Stankiewicz odpadły z Dance Dance Dance

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE