Kylie Jenner i Travis Scott znów parą? Przyłapano ich razem w kasynie!

2019-12-01 17:04 kp
Kylie Jenner, Stormi Webster, Travis Scott
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Kylie Jenner i Travis Scott zostali przyłapani razem w miejscu publicznym po raz pierwszy od ich październikowego rozstania. Celebrytka i raper rozstali się w zgodzie, zapewniając, że nadal mają dla siebie wiele uczucia i chcą razem wychowywać córkę. Czyżby już się za sobą stęsknili? Ex-para spędziła ze sobą cały wieczór!

Rozstanie Kylie Jenner i Travisa Scotta mocno zdziwiło ich fanów. Celebrytka i raper sprawiali wrażenie idealnej pary, świetnie dzielącej obowiązki zawodowe i wspólne wychowywanie córki, Stormi. W październiku okazało się jednak, że para postanowiła nieco od siebie odpocząć - według ostatnich doniesień za tą decyzją stał Travis, którego zmęczyło rodzinne życie.

Okazuje się jednak, że zapewnienia Kylie Jenner i Travisa Scotta o tym, że pozostają w przyjaźni, nie były powiedziane na wyrost. Ex-parę przyłapano ostatnio razem w kasynie!

Kylie Jenner i Travis Scott znów razem?

Kylie Jenner i Travis Scott wybrali się razem w piątek do kasyna Agua Caliente Casino w Palm Springs. Ex-partnerzy dbali o to, by nie wzbudzać nadmiernego zainteresowania, a gdy zostali zauważeni przez świadków - natychmiast przybrali gotowe miny. Według relacji osób, które przebywały w kasynie, Kylie i Travis odnosili się do siebie przyjaźnie, jednak nie okazywali sobie żadnych czułości. W klubie spędzili cały wieczór i zagrali w kilka gier.

Myślicie, że do siebie wrócą?

NAJNOWSZE